Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért marad valaki egy bántalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért marad valaki egy bántalmazó kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy eset, ahol majdnem halálra vertek egy nőt, kiderült ez már a harmadik alkalom volt, de sosem tett feljelentést, és ezek után is az illetővel maradt. Szintén nemrég történt, ahol egy férfi a feleségét, és a gyerekét is megölte. Miért adnak mindig egy újabb esélyt? Miért hiszik, hogy jobb lesz, hogy változni fog? És mielőtt kérdeznétek, igen, én is voltam ilyen kapcsolatban, de az első verés után léptem, és soha többet nem találkoztam az illetővel.
2019. nov. 18. 15:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
29%
Mert gyenge és gyáva jellem.Buta.Mazochista. Hisz a majd érte megváltozik c. mesében. 5x megüti, 1x megsimogatja. Az utóbbiért szent emberré avatja egyből. Nem képes tanulni a történtekből.
2019. nov. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de, ha arra a nőre gondolsz, akinek katona (vagy mi fene) a pasija, ő már rég nem volt vele, már másik nője volt, de az egó nem bírta a visszautasítást szóval elkezdte zaklatni. Elment a lakására azt hiszem (ebben nem vagyok biztos) és ott verte meg.

Amúgy ezen már én is sokat gondolkoztam, nekem 2 barátnőm is van, aki ilyen. Az egyik régen nem volt ilyen, ő hordta a nadrágot inkább aztán összejött vele és azóta a kiskutyája. Pedig okos a csaj, mégis a pasi megcsalta, megverte és azt mondta nem bánta meg... szakítottak de mit ad Isten ismét együtt vannak. Azt veszem néha észre, hogy nem fogjak fel komolynak az emberek a bántalmazást. Nem is értem...

2019. nov. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!