Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen dolog miatt minek piszkál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen dolog miatt minek piszkál?

Figyelt kérdés
Szerinte nekem "hangparám" van... Ami úgy néz ki, hogyha mondjuk aludni szeretnék és közben vésik a ház előtt a járdát, én meg szóvá merem tenni, hogy de sz*r hangja van, akkor beszól, hogy nekem mindig csak a bajom van minden hanggal. Vagy amikor 10-18.30ig folyamatosan egy kis kalapáccsal kopácsolt a fejem felett a felső szomszéd és én már át tudtam volna menni a fejébe állítani, de akkor is csak hisztis voltam (ő persze nem volt itthon, csak én hallgattam egész nap..) Ráadásul én itthonról dolgozom, így koncentrálnom kéne, de ilyenek mellett elég nehéz. Az egyik lakásban a lépcsőházból egész nap ugat egy kiskutya, azt is el kell hallgatnom, egy bolond szomszéd magában üvöltözik trágárságokat naponta 20x torka szakadtából nyitott ablaknál, de persze gondolom ennek se kéne zavarnia. Amikor videót néz a számítógépen, néha annyira berezonál 1-1 autó hangjától a hangfala, hogy majdnem leesik a fejem, ha megkérem KEDVESEN, hogy halkítson, akkor megint jön a mindennel bajom van rész, pedig csak DOLGOZNÉK. Egyáltalán nem tartja tiszteletben, hogy nekem viszonylag csendre (max 1 rádió) van szükségem, hogy tudjak koncentrálni. Fordítva eszembe nem jutna ilyen miatt cseszegetni valakit, nem tudom elképzelni, hogy ez neki miért fáj, főleg, hogy én nem szórakozásból kérem, hanem közben pénzt keresnék... A vésőre még ilyet is mondott, hogy hát ő ezt volt, hogy egész nap csinálta (kit érdekel, szerintem ez mindenki számára k**va zavaró) és semmi baj vele... Persze, mert miután hazajött kb. 10 percig hallgatta és besötétedett, én meg előtte órákig.
2019. nov. 19. 09:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Jó, ezek szerint akkor ez az én fogyatékosságom, de nem 2 éve voltam gimis és már akkor is ez volt velem. Ráadásul ő is már sok éve ismer, tudja, hogy zavar, de akkor se lenne képes magától halkítani.

Ilyen dolog miatt, hogy bántja egy hang a fülét nagyon kedves dolog volt a tanárnőtől egy ilyen megalázó nevet adni neki. Persze aki nem volt még így, annak ez érthetetlen, de akkor is.

Meg is őrülnék, ha egy open officeban kéne lennem, nem bírnám elviselni. Szerintem mindenkinek van valami heppje, úgy néz ki, hogy nekem ez.

2019. nov. 19. 20:06
 12/12 anonim ***** válasza:

Én abszolút megértelek, Kérdező.

Párod nagyon érzéketlen, hogy ilyeneket mond.

Sajnos a megoldást nem tudom, mert ha ő nem hajlandó alkalmazkodni, akkor nehéz.

2019. nov. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!