Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 27 éves vagyok párom 40, o...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves vagyok párom 40, o nagyon szeretne gyereket de én nem, megmondtan neki, hogy nem állok készen de semmi se történt?

Figyelt kérdés
Tehát 27 éves nő vagyok, és még lehet követni, de semmi anyai ösztön eddig nem alakult ki bennem, úgy érzem, nem akarom az életemet teljesen megváltoztatni. Igazából megmondtam a páromnak, de nem igazán mondott semmit, Meg hallgatott és kész. De azóta többször mondta, hogy pl az ő korosztalyanak a gyerekei most ballagnak iskolából stb. Sajnálom, hogy nem tudom neki megadni, amit szeretne, de az sem lenne jo megoldás, ha bele mennek a gyerek dolgokba úgy, hogy én meg nem is akarok.
2019. nov. 20. 14:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet szülni huszonevesen is amikor sok benned az energia,meg kirakathazassagot csinalni,mert az a tarsadalmi elvárás. De lehet akkor meg 40 evesen talalja ki h nem.élte még ki magat, unalmas a ferjem / felesegem,válás szexkapcsolatok.

Olyan könnyű itelkezni a másik felett.

2019. nov. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
11-es. Hidd el, nekem tök mindegy ki helikopter. Mivel ez egy fórum, a válaszok mindig a válaszoló elképzeléseit, tapasztalatait jellemzik. Így az van, hogy mindenkinek igaza van a saját világában. Pont ezért nevetséges itt egymást győzködni. Én PONTOSAN úgy élem az életem, ahogyan terveztem. Részemről öröm és bódocsság! ;)
2019. nov. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Beszélgetni kell róla. Sokan csak azt hiszik, hogy ők akarnak gyereket. Vagy azért akarnak mert ez a társadalmi elvárás, vagy mert a szomszédnak is van. Az az igazság, hogy a férfiak nagy része egyáltalán nem érti, hogy mivel jár a gyerekvállalás, nem tudnak belegondolni megfelelően. Ezért van ennyi hétvégi apuka meg olyan aki lelécel mert fél év után rájön, hogy a gyereknevelés nem egy cuki alvó babuciból áll és nem csak annyit kell csinálni, hogy hétvégente focizok vele 1 órát a kertben.

Hogyha komolyan elbeszélgettek az elképzeléseitekről, hogy ki mit gondol a gyereknevelésről akkor ha elég intelligens ember simán rájöhet, hogy ő igazából nem is szeretné ezt.

Meg eleve, 40 évesen már minek, hova? Jó lesz majd 60 évesen diplomaosztóra menni?

De ha sok beszélgetés és eszmecsere után sem gondolja meg magát akkor nincs mit tenni. Ilyen ellentéttel tényleg nem fog működni egy kapcsolat.

2019. nov. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
29%
Sajnos előre látom a végét. Te fogsz engedni a folyamatos nyomásnak és lesz gyerek. Ha volt rutinja ilyen idősen egy 13 évvel fiatalabb nőt felszedni, akkor ahhoz is lesz, hogy keresztülvigye az akaratát.
2019. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem, semmi képpen nem lesz gyerek. Az lehet, hogy ő is akaratos, de én is tudom mit nem akarok :) azon kívül vízöntő vagyok 😅
2019. nov. 24. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!