Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolta meg magát?

Figyelt kérdés

Exemmel lassan négy éve tartsuk a kapcsolatot hol ki jövünk hol veszekszünk nem tudom mit érez irántam nem nyitott felém de találkozni akart újra amit sokszor fel hozott tegnap határozottan be jelentette találkozunk ma még semm jött el hozzám mi a baj?

Nem vagyok tapasztalt második férfi az életemben...

28/N



2019. nov. 22. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elpazarolt 4 évet, csak mondom. De ez már a szakítás utáni első pár hónapban is egyértelmű kellett volna, hogy legyen.
2019. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol veszekedtek, hol nem. Hol eljön hozzád, hol nem. Most ez az utolsó fázis él. Aztán ismétlődni fog...
2019. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
15évvel idősebb nálam szóval nem igazán igazodom ki rajta miért csinálja ezt?!
2019. nov. 22. 20:55
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Egy vén szar. nem várhatsz tőle logikus viselkedést.


Kitudja melletted hány helyre lógatja egyszerre..

2019. nov. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Nem akar veszekedni. Bölcs.
2019. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Állitólag én tetten tönkre az életét de azt már nem mondta el mit tettem sose bántottam igazán 🤣
2019. nov. 22. 21:22
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
De mièrt foglalkozol vele? Ex. Tiltsd le, ès èld az èleted tovább.
2019. nov. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!