Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mennyire érintene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire érintene rosszul és bántaná a nőiességed?

Figyelt kérdés

ha nagyon ritkán szeretkeznétek a párotokkal. Ennek oka hogy a pasi gyorsan elélvez( sokszor be se tudja tenni) ami őt nagyon zavarja ezért inkább kerüli a szexet illetve néha a 2.menet sikerül de az is lehangoló h mindig csak úgy menne..


A szeretkezések félévente 1 2, orál "amit én adok kárpótlásként ha már a szex nem megy "kb havonta 1.


2019. nov. 23. 20:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem a három másodperccel lenne gondom, hanem a fél évvel. Az nagyon megalázó. Ha már neked nem megy, akkor megvonod a másiktól is.
2019. nov. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Faxa kis kapcsolat lenne. Képzelem, mennyien maradnának benne. Hány éves az illető, hogy nincs igénye megoldani a baját?
2019. nov. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
8,9. És így is hozzámentél?
2019. nov. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.

Amikor hozzámentem nem voltak ilyen gondjaink, sőt semmilyen más gondunk se, pedig előtte 3 évet éltünk együtt, szóval volt időnk megismerni egymást.

Az utóbbi egy évben fordult meg a világ.

2019. nov. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

9-es, szerető a megoldás (N/25, én most válok ezért, gyerek szerencsére nincs, a szeretőmmel viszont egymásba zúgtunk, ő nőtlen, szóval semmi lelkifuri nincs.)

Ha egy pasi ilyen, akkor marad neki a tenyere és az öt ujja, és sajnálni sem tudom!

2019. nov. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
14,15 gyorstüzelők voltak házasság elött is? Akkor megbántátok gondolom.
2019. nov. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

14 vagyok.

Nem volt gyorstüzelő és főleg nem volt önző.

Most 3 perc alatt lezavarjuk, ő eldurran és köszöni szépen mehet tovább az élet aztán meg csodálkozik, hogy nekem miért nem volt jó. Poénosan csak annyit szokott mondani, hogy nekem is ugyanannyi időm volt élvezni, mint neki. Hát kössz...

Igen, én is a váláson gondolkodom.

Hihetetlen, hogy egy ember mekkorát tud változni 1 év alatt.

2019. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

15 vagyok. Semmi ilyen gond nem volt házasság előtt, becsszó.

Nálunk nem az időtartam amúgy a gond, hanem a gyakoriság. Időre bírja, de ritkán közeledik, ha én közeledem, akkor eltol magától. Nagyon oda tudja vágni az önbecsülést.

Illetve már csak múlt idő nálunk.

2019. nov. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!