Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged hogy érintene ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged hogy érintene ha a barátnődet látnád amikor?

Figyelt kérdés

Amikor elkezdtem focizni még nem indítottak külön női foci csapatot,mert nagyon kevés volt a jelentkező. Aztán az edző aki nem a sulinkban dolgozott,hanem egy "külsős"volt ő álított össze egy csapatot,de csak fiúk voltak viszont az akkori osztály főnököm aki a tesi tanárom is volt eltudta intézni,hogy bekerüljek a foci csapatba. Volt két hét próba időm is, szóval nem is azonnal kerültem be a csapatba. Először bizonyítanom kellett. Azóta,immáron 3 éve ebben a csapatban vagyok. Az osztály társaimmal és 6 külsős sráccal.


Az párom tudja,hogy hogy kerültem ebbe a csapatba(amúgy már általános iskolában is fociztam. ) Eddig nem zavarta,hogy fiúk a csapat társaim. Legalábbis sosem mutatta jelét,hogy bármi is zavarná. Ő is szereti a focit amúgy.

A srácokkal a csapatban nagyon jól kijövök. Mindenkit a barátomnak azért nem mondhatok,de haverként tekintek rajuk és szeretem őket.


Szeptember 8-dika után kiderült,hogy hétvégén is lesz edzésem (3 órás). És ez szombat,vasárnapra is igaz. A barátom ennek nagyon nem örült,de azt mondta nem tud mit csinàlni elfogadja,kicsit..kevesebb időt tudtunk együtt lenni,mivel edzés után még mire haza értem az 30-35 perc a városban.


Azóta emiatt több vitánk is volt,mert kb úgy jött le nekem mintha vàlasztás elé akarna àllítani. Foci vagy Ő!


Most meg a tegnapi edzésemre eljött ahol bele kötött egy társamba aki viccből belecsípett a derekamba amikor elhaladt mellettem edzés után. Erre beszólt a párom a srácnak, jó emelt hangon,hogy ne fogdozzon! Később meg a srácok "elvitték" a felsőmet,melltartómat, a kardigánomat és azzal szórakoztak. Mindig piszkálnak ilyennekkel,edzés után berohannak a külön öltözőmbe elvenni a ruháimat. A párom amikor ezt meglátta neki ment az egyiküknek. Pedig ő is jól tudta,hogy csak viccelnek,direkt heccelnek. Perceken belül oda dobták volna a kezembe és mindenki megy haza.


Ki tiltották a páromat az edzésről, mert verekedett. Én nagyon meglepődtem a kirohanásán :( Szerintetek ez normális dolog? Sajnálom ami történt,de nem értem miért fújta fel a barátom. :(


Amúgy tisztelettudóak a társaim velem, sosem lépték át azt a bizonyos határt. Mindig megfelelően tudtam kezelni őket.


Ti mit gondoltok erről? Én azon véleményen vagyok,hogy sajnos nem volt igaza a barátomnak és nem is gondoltam volna,hogy idáig fajulhat ez.



19/L 21/F


2017. okt. 23. 16:35
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
65%
Azt gondolom, hogy jogos, hogy a parodat zavarja a dolog, ha te hagyod, hogy tappgassanak és a melltartóddal szórakozzanak.
2017. okt. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
70%
Röhej vagy a nagy barátaiddal együtt.
2017. okt. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
86%
1. vagyok: mondjuk én biztos nem mentek volna neki emiatt a srácoknak, nem érsz annyit. Akivek ezeket meg lehet csinálni, az nyitott is rá.
2017. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Az öltözők nyitva vannak. A ruháim a táskámban vagy a padon összehajtva. Ha előbb beérek az öltözőbe akkor nem is mernek benyitni,szólok nekik. Különben is az edző még a leláton van és dolgozgat vagy telefonál. Mindenki készülődik haza. Csak akkor veszik el a ruhám ha előttem érnek az öltözőhöz és általában oda rohannak. Körbe futnak a csarnokban dobálják a levegőben és vissza is hozzák nekem.
2017. okt. 23. 16:43
 5/41 anonim ***** válasza:
91%
Neked a tisztelettudo azt jelenti, hogy idegen ferfiak a fehernemudet fogdossak? Hat, jo hogy partiba nem raktak meg... nem csodalom, hogy szerencsetlen parod ideges lett. A parjat meg ot is alaztak nyilvanosan.
2017. okt. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Jézusom.hol írtam olyat,hogy TAPOGATNI????? Akkor az egyszer megcsípett,megbökött nem is érzékeltem teljesen egy ujjal ért hozzám és viccből. Soha máskor senki nem szokott hozzám érni, nem is szeretném ha bármikor is fogdoznának!!! Én éppen ezért voltam ezen "kiakadva" hogy ezért háborogni. Amikor csak megérintett. Egy ÖLELÉS sokkal több vagy egy puszi egy derékon csípésnél. És én azt pl nem csinálom velük. Semmilyen más fajta testi érintkezés nincs köztünk!!!
2017. okt. 23. 16:47
 7/41 anonim ***** válasza:
81%

Pff...nölj fel könyörgöm!

Nökent irom te nem vagy semmi!!

Még te vagy felhàborodva?egy pasi se türné el ezt!!

Azért piszkálnak mert téged lehet és te élvezed!

Sztem van szàd hogy leàllitsd öket es nyomatékositsd nàluk hogy te nem vagy vevö a játekra!Ennyi lenne aranycsillag!

Remelem a srac otthagy es keres egy olyan lanyt aki az ilyen helyzeteket tudja uralni es nem alazza szet a parja!

Ha neked termeszetes az h mas fiuk szorakoznak veled ne legyed pasid sztem.ennyi!!!!

2017. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Kulcsot nem kaptunk a portán soha, az edző sem adja oda. Így mindig nyitva vannak az öltözők. Volt hogy a ruháimat a wcbe vittem leraktam a földre,de akkor is megtalálták. Szerintem ezen kár felhúznom magam mostanra,mert az edzőm is legyint rá. Tudjuk,hogy direkt csinálják.
2017. okt. 23. 16:49
 9/41 anonim ***** válasza:
74%
Nincs igazad, a párod mellé kellett volna állnod, főleg, hogy így megalázták...24L
2017. okt. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
34%

A parod kicsit idegbajos es tulsagosan is birtoklo, oszinten szolva en nem biztos, hogy komolyan terveznek vele.

Az itt valaszolgato sracok meg tobbnyire betegesen onbizalomhianyosok, persze, hogy egy derekon csipesbe is rogton azt latjak bele, hogy a masik csavo el akar venni tole, naluk ez feler azzal, mintha a szemuk elott dugott volna meg...

En erosen elgondolkodnek, akarok-e ilyen emberrel egyutt lenni, mint a parod.

2017. okt. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!