Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elnézhető ha veszekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnézhető ha veszekedés közben azt mondja a párod, hogy "ilyenkor nem tudlak szeretni"?

Figyelt kérdés
2019. nov. 24. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem nézhető el! Azonnal költözz el, és tegyél rendőrségi feljelentést!
2019. nov. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Inkább elgondolkodnék, hogy miért és mivel váltom ki azt az érzést a másikból, hogy nem tud szeretni, nem még nekem áll feljebb és megsértődök ezen a kijelentésen.
2019. nov. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem még mindig jobb, mintha beverne egyet. Így legalább elgondolkodtatásra készteti a másik felet.
2019. nov. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

Nalunk neha poen is bevagni a masiknak pl de utàllak :D.

A kapcsolatunk jellege olyan hogy ugy is tudjuk attol hogy imadjuk egymast, tudjuk mi felületes szovicc vagy komoly, vagy csak hetzeles, stb egy rugora jàr az agyunk.


En pl szex alatt kezdtem egyszer azon mosolyogni hogy klasszikus pozban lebegett a takaro a parom felett es csak annyit mondtam bat man:) Erre mindketten röhögögörcsöt kaptunk :)

Ezekkel azt akartam mondani normal esetben egy rugora jar egy pàr agya es az esetkeges kemeny szavak mögött is tudja mi rejlik valojaban es a masik le is tudja reagalni azt ketsegbeeses nelkül.


Egyik exem sulyos szavakkal akart megbantani mikor szakitott velem. Akkor speciel en csak annyit kerdeztem töle hogy a natur szakitason kivül megis miert erzi azt hogy neki pluszba megbantani kest forgatnia is kell bennem. Nem elég az neki hogy lelép? Nem gondolja hogy ez pont eleg fajdalom? Plane annak aki szereti?


Engem nem is a szavak foglalkoztatnak altalaban hanem azok mièrtje. Mély kapcsolatban ezek a mièrtek adnak mindenre vàlaszt igazabol


Tehat a fenti esetben nem azon rugoznék amit momdott hogy azalapjan iteljem meg hanem hogy azt miert mondta.


Magyaran a lenyeg maradt csupan ki a kerdesböl..

2019. nov. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Amugy pszichokogiaban az van hogy amig veszekedes van addog harcolnak még egymasert a felek azaz szeretet van, amikor màr ninxs veszekedes sem, ott mult el vmi.
2019. nov. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Egyébként tudom hogy neki volt igaza akkor, és talán jogos is a kijelentése, de attól még rosszul esett én akármilyen mérges vagyok rá sem szűnik meg a szeretetem. De természetesen elgondolkodok az egészen, hogy mit tettem rosszul.
2019. nov. 24. 11:08
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

De ezzel övön aluli a masikat fenyegetni amugy.

Ahhoz hasonlo amikor pl csalàssal akar vki nyerni.

2019. nov. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Én tuti nem nézném el. Csak olyasvalakivel lennék hajlandó párkapcsolatban maradni, akivel nem kell félnem, hogy egy rossz napomon egyszer csak kiszeret belőlem.
2019. nov. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kissé zsarolás jellege van. Az más azzal poénkodni hogy "utállak", amit az egyik válaszoló írt, mint az hogy a szeretetet idekeverni komolyan.
2019. nov. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igenis fel kell fogni, hogy ha nem vigyázol egy kapcsolatra, akkor elveszíted. Nem kell magad állandóan biztonságban érezni aztán elhagyni magad, mert nagyot koppansz és jogosan hagynak el.
2019. nov. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!