Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a viselkedésről?

Figyelt kérdés
Hetente max 2x alszunk együtt..és akkoris én megyek át ..ha hívom hozzám akkor mindig van kifogás és kéri én menjek oda..Ő nem egyedül lakik és náluk sokkal kényelmetelenebb,zsúfoltabb lenni... mindig van kifogás,hogy miért nem jön...jogosan gondolom,hogy csak szexre vagyok neki jó? Ha átmegyek hozzá akkor lefekszünk egymással,de aludni már nem akar átjönni..Vagy tartsak mellette más pasit? (nem gonodlom komolyan..de már néha megfordul a fejemben)
2019. nov. 24. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Jogosan gondolod.

Egyébként meg nem tudom, mi értelme belemelegedni egy ilyen kapcsolatba. Egy ilyenben maximum 2 hónapot töltenék személy szerint, ha nem lenne fejlődés, inkább leépíteném.

2019. nov. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazad van,semmi értelme. leépíti ő maga..majd lecsökkentem a talikat heti 1-re,szex nélkül. De majd akkor persze biztosan hirtelen ott akar majd aludni nálam..
2019. nov. 24. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Hagyd ott. Mondd el neki, h ez lett a következmény, h szart a kapcsolatra
2019. nov. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Komolytalan ez így, nem érdemes csinálni.
2019. nov. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Èn többre èrtèkelem a nyílt, egyenes kommunikációt. Mond meg neki, hogy rèszedről vège, te nem ilyen kapcsolatot keresel, amit ő tud, vagy legalábbis hajlandó jelenleg nyújtani.
2019. nov. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!