Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liliomm kérdése:

Hogyan lehet elfelejteni, elfogadni, hogy vége egy 7 évig tartó titkos kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Én férjes már 25 éve,egy felnôtt gyerek.Egy harmonikus szeretetben gazdag család vagyunk.

Akaratom ellenére,is bele bonyolodtam egy titkos kapcsolatnak,amit soha életemben nem akartam volna ,tart 7 éve ,a pasi egyedülél 36 éves én meg 43 .Most tudom hogy mást talált,amit normálisnak tartok,hiszen én nem szeretnék mást mint eddigi harmonikus férjes életem élni. Viszont nem birom elfogadni , hogy ö mással fog élni, rosszul vagyok a gondolattol.Segítsetek valami pozitivat írni hasónló helyzetben lévôk vagy voltak. Köszönöm.


2019. nov. 25. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem szeretünk bele a szeretőbe.
2019. nov. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"amit sosem akartam volna" - ha annyira nem akartad volna nem is lett volna. Lehet ám nemet is mondani. Sőt. Ezt kellett volna tenni.


Minden más probléma ebből ered.

2019. nov. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom, én nem bírnék a tükörbe nézni. Nem azért, mert vége lett a kapcsolatnak, hanem azért, mert nem érezném, hogy van tartásom.


"Akaratom ellenére"

Ezt meg hagyjuk már. Majdnem minden női megcsalós kérdésbe beleírjátok ezt a kamu, magyarázkodó szöveget. Ennyire képtelenek vagytok felnőtt emberként viselkedni? Fegyvert szorítottak a fejedhez vagy mi? És akkor tényleg vannak olyanok, akik szeretik hangoztatni, hogy a nők mennyire érettek és a férfiak mennyire éretlenek... Ja, biztos azért csak nőktől hallani ezt a magyarázkodást...

2019. nov. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

#3


Azért ilyen téren a férfiak sem különbek. Emberi dolog ez inkább. Bár a kimagyarázások mindig viccesek.

2019. nov. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

"Én férjes már 25 éve,egy felnôtt gyerek.Egy harmonikus szeretetben gazdag család vagyunk."


Komolyan? És közben szeretőt tartottál? Akibe bele zúgtál? Képmutató vagy, szégyellhetnéd magad!

2019. nov. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Ha harmonikus lenne a csaladi eleted, akkor a ferjed mellett nem ultel volna ra egy masik ferfi farkara!


Majd idovel megbekelsz a gondolattal. Sz@r erzes mi? Amikor az altalad szeretett/kedvelt szemely massal van mi? Kepzeld milyen lenne a ferjednek ha tudna, hogy mas ferfi farjat uritgetted 7 even keresztul?

Magadnakvalo vagy es onzo. Remelem fenyderul az egeszre es akkor megkapod ami jar(Utca).

2019. nov. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A házaséletedre a helyedben nem használnám a harmonikus jelzőt. Önbecsapás és mások becsapása. Ha harmonikus lenne, akkor nem lett volna 7 évig szeretőd.

Inkább gondolkozz el, hogy mitől is vagy ilyen, hazug, jellemtelen személyiség.

2019. nov. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ennyire kevés vagy rossz a szex a házasságodban?
2019. nov. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Simán. Ez csak egy szerető. Hagyd már élni azt a szerencsétlent, neked van férjed, házasságod, gyereked, neki meg csak egy szeretője volt, te. Önző vagy. Keress másik szeretőt, vagy próbálj a férjeddel dugni.
2019. nov. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kivered a fejedből mindennap tedd ezt és idővel könnyebb lesz. Mondogasd magadban hogy megérdemel ő is egy normális egészséges kapcsolatot ahol , nem kell bújkálnia és felvállalhatja a párját bárhol és bárki előtt!
2019. nov. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!