Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liliomm kérdése:

Hogyan lehet elfelejteni, elfogadni, hogy vége egy 7 évig tartó titkos kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Én férjes már 25 éve,egy felnôtt gyerek.Egy harmonikus szeretetben gazdag család vagyunk.

Akaratom ellenére,is bele bonyolodtam egy titkos kapcsolatnak,amit soha életemben nem akartam volna ,tart 7 éve ,a pasi egyedülél 36 éves én meg 43 .Most tudom hogy mást talált,amit normálisnak tartok,hiszen én nem szeretnék mást mint eddigi harmonikus férjes életem élni. Viszont nem birom elfogadni , hogy ö mással fog élni, rosszul vagyok a gondolattol.Segítsetek valami pozitivat írni hasónló helyzetben lévôk vagy voltak. Köszönöm.


2019. nov. 25. 11:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hogy a fenébe bírtad 7 évig? Nekem ez a legmegdöbbentőbb.

Szerintem sosem felejted el, de biztos fog múlni ez a szenvedés.

2019. nov. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hozzád hasonló korú nő vaghyok, nekem is van gyerekem és párkapcsolatom. És nekem is volt fiatalabb pasis félrelépésem. De nem tartott 7 évig,és nem áltattam magam azzal,hogy én egy boldog családban élek ahol nagyon jó nagyon szép minden. SŐT: az a pasi pont azért jöhetett az életemben mert mélypontom volt a kapcsolatom. Lelkileg mélyponton, mert azt én is elmondhatom,hogy nálunk is minden rendben volt.


Az,.hogy az a kapcsolat akár szexkapcsolatként is 7 évig tartott azt jelenti,hogy valami hiányzik a házasságodból. Lehet,hogy a szex, de az is lehet,hogy az a bensőséges viszony amit attól a pasitól megkaptál.


Önző lennél ha magadhoz kötnéd hiszen Neki nincs tartós kapcsolata, nincs gyereke, és egyértelmű,hogy szeretne.

Ahogy az is egyértelmű volt,hogy egyszer elveszíted.


Én kb 3 év után mérlegeltem volna,hogy a férjem vagy ez a pasi. És lezártam volna valamelyiket.

2019. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
El fog múlni...
2019. nov. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!