Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is ennyit alszik a párja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ennyit alszik a párja?

Figyelt kérdés

Irodai munkát végez a barátom, napi 8 órában hétköznap.

Délután hazajön és ledől mindig 1-2 órára aludni. Ez normális? 22 éves...


2019. nov. 25. 18:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Igen, teljesen normális, ha idegölő és fárasztó a munkája. Honnan tudod, hogy az irodai munka éppen nem stresszes és fárasztó neki?


Párom reggel szokott úgymond sokat aludni, de ez függ az ő fáradtságától is.

2019. nov. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Van egy 2000 db-os Puzzlem eladóba, ha gondolod kirakhatod mikor ő alukálni szokott.
2019. nov. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen normális, hasonlóan vagyok én is. Bár nekem egy munkanap az 10 óra, utazással együtt.
2019. nov. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Igen, a frontok miatt van ez. Te azt teheted neki és neked, hogy könnyebb ételeket főzöl: zöldségleves, sváb ételek, zöldséges pizza, sok vizet isztok és frissititek magatokat. Munkába érdemes neki ételt pakolnod, igy nem eszi a sokszor nehéz catering-et vagy kfc-t. Sportolni is mehettek: úszás, futás, stb.
2019. nov. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két alkalommal igen, vagy ha új munkahelye van, és még nagyon kell koncentrálnia, mert betanul. Más esetben vitamin vagy vashiányra gyanakodnék első körben.
2019. nov. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Mikor fekszik le este? Lehet, hogy eleve kèsőn fekvős is, másrèszt az irodai munka is lehet fárasztó, ha szellemileg, ès/vagy idegileg leterheli.

Èn is dolgoztam úgy irodába, hogy egyrèszt stresszes volt, másrèszt annyi mindenre kellett egyszerre figyelni, hogy frankó leszívott, mire hazaèrtem. Sokszor úgy èreztem magam, mint egy kicsavart rongydarab. Most álló/menős munkát vègzek, van, hogy egyszerre 10 órát, de közel sem fáraszt le annyira, mint előtte az az irodai meló 8 órában.

2019. nov. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
attól függ naponta csak ennyit alszik? vagy azért este is alszik? ha este is alszik akkor teljesen egészséges! a munkában nagyon sok energiát emészt fel + el is fárad az agyunk egy átlagos nap folyamén a testünk energiájának a 20%-át elveszi ha valaki az agyával dolgozik azaz "óda kell figyelnie mindenre főleg" irodai munkát akkor neki ez még fel mehet 40-50%-ra is!
2019. nov. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
nagyon hülyén lett megfogalmazva a telom belejavitott....
2019. nov. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%

Alszik eleget éjszaka?

Az én barátom is szokott délután aludni ha nem kell még valahova mennie munka után, mondjuk azért nem minden nap...

Szerintem normális. Én például nem tudok délután aludni, vagy ha mégis akkor még álmosabb leszek utána, de nem vagyunk ugyanolyanok. Ha hétvégén otthon vagyunk, akkor én ő délután szeret aludni, én meg reggel később felkelni, de nincs ezzel baj.

2019. nov. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%
Délutáni alvás a legpihentetőbb.
2019. nov. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!