Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is ennyit alszik a párja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ennyit alszik a párja?

Figyelt kérdés

Irodai munkát végez a barátom, napi 8 órában hétköznap.

Délután hazajön és ledől mindig 1-2 órára aludni. Ez normális? 22 éves...


2019. nov. 25. 18:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%
Normális, elfárad, töltekezik.
2019. nov. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%
Nagyban befolyásolja az hogy mit eszik iszik és mit csinál
2019. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%
Éjjel mennyit alszik? Ha csak 5-6 órát, teljesen normális.
2019. nov. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azonnal hagyd ott!
2019. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom is csinálta ezt egy darabig, akkor amikor hajnali 3-4-ig fenn volt, mert játszott, de fél 8-kor meg már kelt. Miután hazajött az irodából, lefeküdt aludni, ő is aludt kb. este 8-ig, aztán kezdődött újra a játék. Majdnem ráment a kapcsolatunk.

Abbahagyta a játékot, lefekszik időben és azóta tud koncentrálni a munkahelyén, meg este még tudunk együtt filmezni, vacsorázni. Így a normális, és most nem azt mondom, hogy néha nem lehet az ember annyira fáradt, hogy muszáj legyen lefeküdni egy kicsit, de mindennap azért, ki lehet számolni, mennyi időt elvesz az ember életéből.

2019. nov. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a bánatba lenne normális délután aludni 22 évesen?...főleg, hogy irodai munkát végez. Nincs semmi más dolga? Csak alszik és dolgozik? Semmi sport?

Én is irodai munkát végzek, igaz naponta 2-3 kávét megiszok, van, hogy többet ülök mint 8 óra. Hazamegyek, kajálok és elmegyek edzeni. Egy óra edzés annyi energiát ad, hogy éjjelig talpon tudok maradni. Marad időm még az egyéb teendőkre is. A táplálkozás is nagyon fontos...sokszor keveset kell enni és nem húst hússal. Ha agyontömi magát akkor több energia megy el az emésztésre. Szerintem a párod esetében az elszántsággal van a gond. Sajnos idővel az évek egyre gyorsabban telnek. Ha már kora-huszonévesen lajhárként él akkor mi lesz 30 fölött?

Én 29 éves vagyok és azzal van gondom, hogy van energiám de le kéne feküdni...ilyenkor válaszolgatok kérdésekre ezen az oldalon :).

2019. nov. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!