Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen a párom?

Figyelt kérdés
23 éves és folyton panaszkodik, a napjaink így telnek el. Sajnos nem vagyunk gazdagok,de tartjuk a színvonalat, ő 12 órát dolgozik én 8-at. Hajnali 4:45-ös vonattal megy, van hogy este 7-8 mire hazaér.Nagyon idegesíti hogy semmit se tud itthon csinálni mert hazaér és aludni kell mennie. Nagyon rosszul esik hogy az én munkámat meg semmibe veszi és mindig csak ő a téma. Megkérdi milyen napom volt,de a válaszom nem is számít már. Mit tegyek vele?

2019. nov. 26. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Mert nem tanult normális munkát vagy mert az az isten háta mögül nehéz melót találni, ha makacsan ragaszkodik az ember egy kis szar faluhoz.


Valahol igazat adok neki, 12 óra meló mellett ha nem keresnék legalább egy misit(amivel rövid idő alatt felhalmozhatnék annyi tartalékot, hogy vígan dobbantsak vagy befektessem), én sem bírnám idegekkel. És azt baxtatnám, aki épp otthon vár.


Próbáljatok ebből kiszállni, mert tönkre fogtok menni benne.

2019. nov. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Ideje lenne tanulnia piacképes szakmát,kevesebbet aludjon,fiatal bírnia kellene sőt,én egyetem heti 40 órás meló,beadandók,és edzés ment ezerrel,az alvásból csiptem le.

Most is pedig 32 vagyok de még mindig kevés idő az alvásra.

2019. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon rossz az életfelfogása, valószínűleg mindig is ilyen volt csak annyira nem jött ki mert nem volt olyan munkája.

Tipikus addig ülök a szarban amíg egyszer meg nem ölöm magam mentalitás. Aki panaszkodik de nem változtat annak nem fáj eléggé.

De ezzel sajnos nem tudsz mit csinálni. Ha neki nem egyértelmű, hogy nem gürcölök 12 órát minden nap meg utazok is még párat plusszba akkor te hiába mondod. Aki inkább testi lelki roncs lesz mint hogy másik munkát keressen azzal nem tudsz mit csinálni.

2019. nov. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Csak szimplán kimerült és frusztrált, ami 12 óra utan teljesen érhető. Lehetnél te us egy kicsit megértőbb vele szemben.
2019. nov. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Andi80018 ***** válasza:
100%
Napi 12 órát melózik, és még kérdezed, miért ilyen az ember? Nem gyengén lélek, és testölő a 12 órázás. Sosem piheni ki magát, semmilyen értelemben. Váltani kell, így nem lehet élni hosszútávon.
2019. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ès heti hány napot megy így? Azt kell hogy mondjam, ha ez állandó dolog, akkor normálisnak mondható, hogy így ki van bukva. Ez így tènyleg nagyon lemeríti az embert, hogy hajnalban kel, este èr haza, ès az egèsz napja a melóra megy el.

Azèrt nèzi le a munkád, mert fusztrált emiatt, ès valahol irigy, hogy neked jóval kevesebbet kell dolgoznod. Úgy látom viszonylag sok idő az utazás is.

Munkahelyváltáson kellene gondolkozni, mert ezt így hosszú távon nem lehet csinálni. Ès nem is èrdemes.

2019. nov. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Andi80018 ***** válasza:
Én 2/2-ben dolgoztam így, pont azok az időpontjaim voltak nekem is, és én max. egy óra múlva aludtam. Gyereket nevelni pedig nagyon nehéz emellett, kész leszel, mint a matek egy idő múlva.
2019. nov. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%

Megkérdi, hogy milyen napod volt mert érdekled, de már nincs energiája végighallgatni. Az pedig normális, hogy 9-kor lefekszik, hisz gondolom 4-kor kell keljen. A #2-es válaszoló marhaságot beszél, én is voltam egyetemen, én is járok edzeni...de a napi 4-kor kelést 12 óra munkával össze sem lehet hasonlítani azzal.

Ahelyett, hogy itt kérdezgetsz, meg sajnáltatod magad, gondolkodj el, hogy mit tehetnétek máshogy. Segíts neki új munkát keresni. Ha kis faluban laktok és nincs más lehetőség akkor keressetek egy albérletet a szomszéd városban. Ne mindent tőle várjál...neki elég az ő baja. Szerintem ő is megfontolná ha egy értelmesebb megoldással eléállsz. Az első lépés a legnehezebb, de ha nem kockáztatsz nem is nyerhetsz. Amúgyis mit gondoltok meddig mehet ez így?

2019. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Keressen másik munkát... 2 év után rájöttem, hogy a rengeteg túlóra, hétvégi meló, néha 16-20 órában egyszerűen nem éri meg... Most olyan 60%-al kevesebb a fizum, mint az előző helyen lehetne, de 8-tól 5-ig dolgozik minden nap, pénteken csak 4-ig. Teljesen más terület, de ha lesz normális tudásom benne, többször ennyit kereshetek majd vele néhány éven belül ugyanennyi munkaórával.
2019. nov. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!