Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom nem képes beismerni a hibáit? Mit csináljak, hogy észrevegye magát és hogy bánt engem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Röviden előzmények.

Nehezen nyílok meg, ő a második barátom, nagyon sokáig nem tudtam kimondani, hogy szeretem. Kapcsolatunk alatt pár veszekedésnél szakítottam, de egyből visszaszívtam. Sajnos rossz tulajdonságom.

LEgutolsó ilyennél megunta és az eddig tervezett összeköltözésről lemondott. Emiatt én hónapokig szekáltam őt, hisztik, viták, sírások.

Állítása szerint elmartam magamtól.

Ez jogos,nyugodtan mondhatjátok, hogy egy ilyen hisztis nő, sárkány mellett mire számítok, stb.

Én BELÁTOM, hogy csináltam butaságokat.

Viszont most ott áll a helyzet, hogy rajtam áll a kapcsolat, tőlem vár el mindent, én változzak, ne korlátozzam őt, ő "szabad lélek".

Szerintem nem korlátozom. Kérdem én, olyan nagy bűn az, ha rosszul esik, hogy a családja nem hív meg egy családi összejövetelre és megjegyzem páromnak, hogy szerintem ez nem normális. Rájuk haragszok nem a páromra,de egy pár vagyunk, vagy ne menjen el, vagy vigyen engem. De nem, tudja, hogy rossz és otthon hagy.

Nem is tudom mivel korlátozom. PEstre emgy ázibuliba fiúkal, vagy csak beülni valahova, teljesen megértem. MErt nyilván kell, hogy a barátaival legyen.

Rám akarja erőltetni az akaratát. A sok előzmény, hisztimatt úgy érzi mindent megtehet. És hogy nekem kell küzdenem, ő meg tökéletes. ÉS nem látja be, hogy nem. Nő vagyok, másfél hete nem láttuk egymást,holnap lenne egy alkalom, hogy eljöjjön,de nem. Így két és félhét. Mert neki macerás. Nő vagyok, vágyok arra, hogy tegyen ilyen gesztusokat értem.

Kikötötte már az elején, ha én máshol dolgozok, más városban vége. Ő nem fog távkapcsolatban lenni. Ez ultimátum. Most egy nagyon jó lehetőséget kaptam, 1 évig lennén abban. Nem azt mondja, hogy nem örül, nem akar távkapcsolatot,d e szeret így nem szakítanánk, hanem próbálkoznánk. Nem, ő egyből, hogy akkor vége.

Ki nem ad itt a másiknak szabadságot?

Nem mehetek sehova, odaköt. ÉN szeretem, össsze akartam vele költözni. Hagyok mindent, már megalázva érzem magam.

És szerinte ez mind-mind jogos. És úgy látja, hogy én nem szeretem, ha elmennék.

De igen, csak tudom, hogy sok pénzt bejönne, ami a közös jövőnket segítené. De ő eldobná.

Arról nem is beszélve, hogy ő elköltözött egy másik városba (szomszédvárosba), megkérdezésem nélkül. Neki szabad, nekem nem.


Elvielg elmartam amgamtól a sok vitával, és nem bírja, hogy mindig ő a rossz.

Nem, nem igaz, nem ő a rossz mindig, de ha az nem képes belátni. Én belátom. És mondom neki is, hogy látom, de ketten tehetünk arról, hogy itt tartunk. És neki is tennie kellene.

De nem látja be, csak hogy én korlátozom őt, én tehetek mindenről.

Eleve az rossz, hogy így látja. De ő észre se veszi.


Elég hosszú és össze-vissza lett, sajnálom.

Mi a véleményetek?



2019. nov. 23. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A párod egy kész személyiség, nem fog változni. Nekem is volt ilyen barátnőm, és nem volt hosszú életű :D Azóta kerülöm az olyanokat akiknél ezeket elkezdem tapasztalni.
2019. nov. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kiszeretett belőled a hisztik miatt. Szakítani nem mer, azt akarja elérni, hogy te hagyd ott.
2019. nov. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kár volt visszaszívni az elsô szakítást. Egész biztos, hogy nem ok nélkül szakítottál.
2019. nov. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tedd fel magadnak a kèrdèst. Van mèg barmifèle èrrelme ennek a kapcsolatnak túlèrtèkelt fostengernek?

Annyiszor kèrdeztèl már az utóbbi időben, ès egyre inkább úgy tűnik, hogy ezt be kell fejezni.

2019. nov. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Á. te vagy a frissen államvizsgázott? Hányszor hányféleképp akarod még kiírni ezt a kérdést, mielőtt kidobod, mint szaros macskát a hóba?


Nem akar ez semmit elérni, jelen pillanatban neki qrva kényelmes, hogy házhoz jön a p!na. Észre kellene venni, hogy a rengeteg hisztid miatt már réges-régen elmérgesedett a kapcsolatotok, ezt ő nem tudja és nem is akarja kezelni. Te vergődhetsz amennyit akarsz, ő kisujját sem fogja mozdítani érte.

2019. nov. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Az igen, mintha a saját történetemet hallanám.

Tapasztalatom szerint az ilyen ember nem változik. Mindig te leszel a hibás, akármit csinálhatsz, azt akarja elérni hogy hibásnak érezd magad. Sajnos az ilyen embert el kell engedni, ha csak nem vagytok képesek kompromisszumra, olyan szinten, hogy mindkettőtök jól érezze magát ebben a kapcsolatban.

2019. nov. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Már tettél fel kérdést, milyen választ vársz? Akkor is mondtam, nem egymást keresitek, engedd el. Mint mondtam, 22 csapdája. Ő lesz@r, te hisztivel reagálsz...majd lesz@r mert hisztizel. Nem vagy hibás. Ő nem tudja azt nyújtani neked, amire te vársz. Keress mást, ennek semmi értelme.
2019. nov. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt te láthatod, hogy korábban más volt-e. Innen az látszik, hogy most nem hiányzik neki a közelséged.

Tudom milyen mikor elmarják az embert. Ebből nem lehet akarattal visszajönni. Az önbecsapás. Esetleg az idő segíthet, hogy megszeressen újra. De szerintem most hagynotok kell egymást. Váljanak el útjaitok békével

Mindenképp vondd le a tanulságot: lehet te ceszted el. Legözelebb (vele vagy mással) csináld másképp.

2019. nov. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennek vége. Pont nem érdekled.
2019. nov. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!