Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van az anyosombol, parom az o partjat fogja. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Masfel eve vagyunk egyutt a baratommal 22 evesek vagyunk. Nagyon szeretjuk egymast, kisebb vitak vannak, mint mindenhol, de mindig megoldottuk.. kiveve az anyos bajt..

Soha nem jottem ki vele, csak elviseltem.. mar az elso talalkozasnal is predikalt.. van egy autoimmun betegsegem, nem ehetek meg barmit. Eleinte direkt olyan kajakat csinalt, amit nem ehetek... tett megjegyzeseket, hogy a kicsi fia ezt azt szereti, igy kell csinalni blabla.. kb 3 honap utan besokaltam..elmondta a parom, jogy elozo baratnojevel is hasonlo volt.. na mondom szuper.. nagyon keveset voltam naluk, nem volt kedvem idegeskedni.. baratom is elismerte, hogy nalunk jobb lenni.. tavaly decemberbe szetmentunk 3 napra kb.. es az anyja felhivott, es kb kioktatott, hogy ilyen betegseggel minek vallalok kapcsolatot, minek teszem tonkre az eletet a fiabak stb.. mondtam h a fiad elfogadja, akkor teged miert zavar stb.. akkor csunyan osszevesztunk... ez orokke megmaradt... bevallom nem nagyon tudom tultenni magam ezen.. kb masfel havonta jartam hozzajuk, probaltam nyitni, segiteni stb.. ezek utan.. de minden alkalommal tett megjegyzeseket es elegem lett... es az utobbi idoben a parom az o partjat fogja, hogy a bolhabol csinalok elefantot.. meg h ha nem vagyok ott akkor osszeveszik miattam vele, de ha en elmondok epp egy problemat az anyjaval kapcsolatban meg osszeveszunk.. kb 2 honapja szinten felhuztam magam az anyjan es megfogtam magam hazajottem es az anyja bejon behozza a bugyim es mondja, hogx itt a bugyid nehogy visszakeljen erte jonnod.. sok konfliktust el se mondtam mar a baratomnak mert nem akartam osszeveszni vele..

Baratomnak volt egy mutetje most, en voltam vele vegig, furdettem, kajat vittem, patyolgattam stb, es ezek utan nem volt kedvem atmenni, de mivel "kenytelen" voltam, engedtem ebbol es atmentem.

Mostanaba nem vagyok jol, munkahelyen se oke minden.. kb siras hataran voltam mikor atmentem, annyit kertem hadd menjek egy forro furdot venni, utana veszek egy 180fokos fordulatot

Ez meg is tortent.. csinalom kint a sajat tojaskremem, az anyja az oveket.. kerdeztem (baratomtol) h miert van ketto majonez kibontva? Mert kb az egyikbol semmi se jon, miert nem dobjatok ki?

Erre egy kis fazis kesessel az anyja ravagja majd akkor ki lesz dobva ha en ugy gondolom... na ott mar kezdett felmenni a pumpa de csendven maradtam.. ra 1 percre, mondja a baratomnak mebj be a szobaba elbeszelgetrk a baratnoddel.. a baratom mondta na ez nagyon jo lesz de bement... es akkor anyja elkezdte hogy figyelj..felneveltem 3 gyereket, mindegyik tisztelettudo nem mint te, egy mosolyt nem csikarsz ki magadtol, raadasul meg ki is oktatsz, ha felteszed ezt a majonezes kerdest, akkor ugy kene h miert nem dobod ki, nem az h dobjatok, szrrinted rossz anya vagyok? Utalsz itt lenni?? En erre azt mondtam, hogy nem akarok valaszolni, hogy utana ne a fiadon toltsd ki...

Bementem elbogtem magam a szar nap utan ez tette fel az i.re a pontot.. erre a baratom, hogy egy kerdesen buktal ki? Na mondom es azt a kerdest h tette fel? Meg bunkon es milysn kioktatast adott?

Utana az anyja bejon kioktat mondja tovabb a magaet.. utana mar en is.. baratom mondta h anya te bemesz a szobadba .. en meg hazamegyek.. es akkor mi is osszevesztunk meg..neki adott igazat, kitett ugy h masfel ora volt meg a buszig... hideg volt jol se voltam... nagyon beragtam meg en vagyon a rossz...

Egyszeruen elegem van az anyosombol, konkretab gyulolom.. es a baratom nem allt ki mellettem... csak azt nezi h mutottek es kuss legyen.. en megertem ezt is... de ennek nem igy kellene lennie.. mar majfenm h szakitottunk annyira osszevesztunk

Es en megmondtam neki h ha kibekulunk es egyutt maradunk en ide tobbet be nem teszem a labam

...

De o meg nem tudna ez elfogadni..

De en meg szeretem es nem akwtom elvesziteni.. de ez sem jo igy :(


2019. nov. 23. 07:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
14%
Ha engem kértél volna számon, hogy miért nem dobtam ki a majonézt, abban a percben raktalak volna ki a házból.
2019. nov. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
17%
Oké, nem kedvel. De miért dirigálsz te más otthonában, főleg, ha tudod, kb. csak megtűrt személy vagy?
2019. nov. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
74%
Szakíts a fenébe.
2019. nov. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
80%
Semmit! Menj haza, fürödj otthon, csinálj otthon tojáskrémet...! Nem is értem ezeket miért csinálod ott? Egyébként elég nagy zagyvaság ez az egész iromány!!!
2019. nov. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
80%
Leírnád 2 mondatban, ami értelmes is?
2019. nov. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy mivel nem vagytok házasok, nem is beszélhetünk anyósról, max jelöltről.
2019. nov. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%
Anyós utál téged, neked meg nem kell átmenni, beszélni se kell vele, a párod ezt ha elfogadja minden jó, ha nem, akkor szakitotok. Egyébként meg miért nem költözik/költöztök külön?
2019. nov. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
77%
Neked nincs anyosod, hanem az aktualis randipartnerednek van anyja, es ez a szerencsed, hiszen nem kell benne maradnod a szarban, hanem szepen tovabb tudsz lepni konnyeden.
2019. nov. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
29%

Figyelj, nem a te lakásod/házad. Ne menj oda. Hozzánk se jöhet olyan vendég, aki veszekszik velem a saját otthonomban.

A fiamat nyilván nem tiltom el a barátnőjétől, de találkozzanak máshol.

2019. nov. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
70%
Igazából ti mind primitív majmok módjára viselkedtek,de hát ti tudjátok.
2019. nov. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!