Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Èreztètek már azt hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Èreztètek már azt hogy nem egy a cèlotok?

Figyelt kérdés

Párom a huszas èvei vègèn jár èn a harmincas közepèn.

Apósom megüresedett hagyatèki lakásàsában lakunk párommal.

6 ève èlünk együtt ès szeretnènk egy közös lakást párommal.


Meg is beszèltük hogy akkor dolgozunk mint a gèp hogy valahogy összehozzuk ezt.

Külföldön találtunk olyan munkát ahol együtt tudunk dolgozni ,de Magyarba csak nagyon keveset járunk így sajnos haza.

Èn már látok matematikai esèlyt hogy összehozzuk a saját lakásunk ,de csak kettőnknek közös erővel sikerülhet.


Viszont a párom abszolult nem arra halad. Kanapèra bútorra költi a pènzèt meg apu lakásánsk felújítására, De már új autót is szeretne.


(Mer hogy visszük azokat is a lakásunkbs jelmondat)

Csak így nem marad lakásra.


Sőt Ő már gyereket szeretne stb.

(Mer abban a korban van jelmondat)


De akkor ugye már nem tudnánk külföldre így kijárni dolgozni.

(Gyerekkel nem ugrál az ember)


Èn pedig emiatt egyre feszültebb vagyok mert úgy èrzem mintha becsapnánsk ès azt a kis maradèk időmet is eltèkozolnám. Mèg (fiatal vagyok) bírom fizikailag.


Már szexuális èletünk sincs.


Anyósomèk utálnak apósomèkè a lakás ahol èlünk (kegyelemből) ès emiatt teljesen kiszolgáltatottnak èrzem magam.


Ez nagyon rosz bizonytalan èrzès.



Járt már így valaki?

Mit gondoltok erről?

Meglehet ezt oldani?



#Különlakás
2019. nov. 27. 05:19
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Az a tippem, hogy párod elkezdett a saját feje után menni, gondolom azért is mert azt a lakást ő örökölheti és úgy van vele, akkor minek hajtson? Ezért is kezdhette azt felújítani. Valószínűleg a szülők is ezt tukmálták a fejébe. Én úgy látom, hogy te ebből a kapcsolatból csak szarul jössz ki ha így folytatod! Közös lakásotok így nem lesz, és ha szétmentek akkor mehetsz majd lakni ahova akarsz, meg ha már szex sincs akkor ott nagy baj lehet. Párod lehet már kiszállna ebből a kapcsolatból.
2019. nov. 27. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd el mit érzel a lakással kapcsolatban, h kiszolgáltatottnak. Mi is a családom új lakásában lakunk, aminek a felében az én pénzem benne van, de a tesóm a tulaj mivel ö vehetett fel hitelt de apuék fizetik. De én sem érzem a sajátoménak..
2019. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A Kiszolgáltatottság.. Úgy èrzem magam mint egy albèrletbe amit bármikor felmondhatnak. (Á rosszabb mert az egalább semleges terület volna.)

"De lènyegeben az após bármikor eladhatná felőllünk ha pènzre van szüksège.


Ha az anyósè lenne akkor már règ sakkba tatana minket ezzel.

Sőt az új fèrje ki is jelentette ha rajta múlna règ albèrletidíjjat szedne tőllem mert ott lakok èn is. (Lakok.?!?. 3 hetente 4 napot töltök ha eltöltök ott ,mert külföldön dolgozok ahogy azt írtam)

Ez a tipikus ,egy szöget nem merek beverni a falba nehogy konfliktus legyen belőlle eset.

2019. nov. 27. 11:39
 4/6 anonim ***** válasza:
De ha bármikor kitehetnek abból a lakásból titeket, akkor a párod minek költ a felújítására?
2019. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Őt nem. Csak engem fenyeget ez a veszèly.
2019. nov. 27. 18:38
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azt érzem, hogy téged a párodék full baleknak néznek! Eddig ugye volt közös célotok egy saját lakás, viszont párod beleunt a kuporgatásba, meg a szülei is biztos meggyőzték, hogy minek spórolgat, mikor borzasztóan drágák most az ingatlanárak, inkább tegye azt rendbe amiben most laktok, vagy hazajártok külföldről, meg elvileg azt amúgyis ő örökli. Ezen felül még az sem lesz, hogy ha esetleg szétmentek akkor el kell majd adni, hiszen az kizárólag az ő tulajdona lesz. Különben én azt is el tudom képzelni, hogy akár már most is van valamilyen megállapodás nálunk, és azért rendezkedik ilyen bátran. Nem tudom pénzügyileg hogy osztozkodtok a költségeken, de vélhetően nem az van, hogy mindenki fizeti a sajátját. Így valamilyen szinten te is hozzájárulsz ahhoz, hogy párod vásárolhasson, ergo, te is költesz arra a lakásra amihez semmi közöd nem lesz! Így pedig bármikor és bármiért kitehetik a szűrőd, te meg ott állsz majd minden nélkül, mert amit te kerestél az is ott lesz a lakásban, csak te nem fogod tudni azt a pénzt visszakérni amit beleforgatott! Tehát évekig azért fogsz csak dolgozni, hogy neki meglegyen amire vágyik, mégis üres kézzel távozhatsz ebből a kapcsolatból.

Azt mondanám, hogy sürgősen határolódj el anyagilag a párod költekezéseitől, és amit te megkeresel az maradjon is a tied, ne tudja rátenni a kezét. Ha pedig erőlködik, akkor inkább keress mást, akivel tényleg egyenlő esélyekkel tudsz egy közös életet elkezdeni.

2019. nov. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!