Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon vonzódom 1 pasihoz de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vonzódom 1 pasihoz de tudom, úgysem kaphatom meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

órákig tudom nézni a képeit.szinte mindent tudok róla.de tudom h nem lesz az enyém.mit tegyek?

LÉCCI NORMÁLIS VÁLASZOKAT mert ez nagyon rossz érzés.


2010. júl. 19. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Bele kell törődni!
2010. júl. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

honnan tudod hogy nem kaphatod meg? miért ne kaphatnád?


Katie Holmsnak is tele volt tom Cruise poszterekkel a fala, azt mondta márpedig ő lesz a férje, és lám :)

2010. júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
és honnan tudod, hogy nem lesz a tiéd? nekem sok plátói szerelmem volt gyerekkoromban, épp így álltam hozzá, mint te, nem is lettek az enyémek, hozzájuk se mertem szólni! de most változott a helyzet...évek óta volt egy pasi, akiről úgy gondoltam, sosem lesz az enyém, rajongtam érte pedig elég rendesen...aztán eldöntöttem, hogy egy próbát mégiscsak megér, mit veszíthetek vele? :)azóta, azt kell,hogy mondjam, nagyon szépen haladok vele a célom felé ;)
2010. júl. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
..és Katie Holmes már inkább szabadulna szerintem :D
2010. júl. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

onnan tudom h nem 1 városban élünk...10év van köztünk...és van barátnője.:'(

2010. júl. 19. 13:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Szedd el a csajtól. Hajrá!
2010. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Először is hitegesd magad még 3 évig, hogy a tied lehet. Aztán még 3 évig sajnáltasd magad, hogy nem lett a tied. Aztán találj egy másikat, nem muszáj halálosan beleszeretni, csak azért lásd, milyen egy igazi pasi közelről. Ez legyen, mondjuk 1 évig. Aztán 2 évig válogass a többi közt. Na, azután érdemes komolyabban visszatérni a "párkapcsolat" kérdésre.
2010. júl. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!