Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kaphatom vissza?

Figyelt kérdés
Van az ex pasim, akivel pontosan egy éve jöttünk össze. 3 hónapot jártunk és azelőtt egy évig legjobb barátok voltunk. Egészen mostanáig tartottuk a kapcsolatot. Voltak kisebb-nagyobb veszekedések de a végén mindig kibékültünk. Egészen mostanáig hiányoztunk egymásnak, de összejött egy lánnyal, de közölte velem, hogy mindig is én leszek neki a legnagyobb szerelme. Újrakezdeni rengeteg ok miatt nem tudtuk. De én még mindig imádom és nem tudom, hogyan lehet újra ez enyém. Már 2 éve szerelmes vagyok belé.
2011. nov. 2. 21:29
 1/6 anc ***** válasza:
Az ilyenekből lesz a házasság.... :) Nos, a legjobb amit tehetsz, az a várakozás. Tudom, nehéz, de ki kell bírnod. Ha tényleg, igazán szeret, márpedig azt mondta, akkor úgyis visszamegy hozzád. Az viszont érdekelne, miért nem tudtátok újrakezdeni, talán így többet tudnék segíteni.
2011. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. nov. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
15 és fél :)
2011. nov. 3. 19:59
 4/6 A kérdező kommentje:
Amikor szakítottunk ő is ki volt készülve én meg végképp. Szakítani azért szakítottunk, mert megtetszett neki egy másik lány. Összejött vele, majd szakított vele pár nap után miattam. Ez volt egy háromnegyed éve. Igazából én újrabírtam volna kezdeni. Ő pedig azért nem bírta, mert nem akart nekem megint ekkora fájdalmat okozni, meg ha már valamennyire el is felejtettük egymást inkább próbáljuk véglegesen. De voltak olyan napok amiket kettesben töltöttünk és mindig előjött valami régi emlék.
2011. nov. 3. 20:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy neked kellene kezdeményezni. Ha ilyen fontosak vagytok egymásnak, akkor csak lesz belőle megint valami. A pasiknak sok a kifogásuk, ami nem mindig hazugság, de nem hiszem hogy nem jönne veled szívesen össze.Ha megmutatod neki mennyire hiányzik, lehet hogy beadja a derekát. Szerintem meg kellene próbálnod.
2011. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

megpróbálom. :)

köszönöm!

2011. nov. 7. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!