Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem válni akar mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem válni akar mert nem akarok együtt lenni vele, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Olyan jól megvoltunk egymással három éven át, aztán jött e gyermek, azóta nem akarom a szexet, nem bírom, nem kívánom semmilyen formában semmikkor sem, azt hittem megtaláltam a páromat egy életre, de most mindenek vége volna, mit tennétek?
2019. nov. 27. 13:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
74%

És szerinted jól van az úgy, hogy neked nincs már kedved, és ezért ő szenvedjen? Nem a középkorban élünk, szóval ki lehet mondani, hogy a szexualitás igenis nagyon fontos része egy kapcsolatnak. ha ezt megvonják valakitől, akkor frusztrálttá válik. Egy kapcsolatban a felek egészséges esetben nem csak azt nézik, nekik mi a jó, hanem a párjuk igényei is számításba kerülnek. Nem értek egyet azzal, hogy oldja meg a dolgot egy szeretővel. Szokás szidni a szeretőket, de az megvan, hogy ezáltal egy nőtársadat ledegradálod ürítőzsákká. Hogy a szeretők egy része valójában nem szerető, hanem a szeretett férfi társa akar lenni?

És amúgy miben nyilvánul meg az, hogy jól megvoltatok? Mennyi idős a gyerek? Csak mert a libidód idővel visszatérhet, de ha elszúrod, akkor a férjed már nem valószínű.

2019. nov. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
50%
#10. Erre csak annyit, hogy cölibátusra még nem volt lánykérés soha, ahogy a mindennap söröcske/haverok kombóra sem igen válasz. Amire megesküdtek nem teljesül, így semmis az eskü. Mióta lehet válni, így megy ez.
2019. nov. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
76%
Sok nőnek a szülés utáni fél-egy-két évben (pláne, ha szoptat), elmegy az étvágya. Aztán általában visszatér. Ha szereted a férjedet és ő is téged, akkor próbáljatok valami kompromisszumot találni. Te menj el kivizsgálásra és néha engedj, illetve kedveskedhetsz más testrészeiddel is. Nem kell hagyni magad megerőszakolni, de őt se hanyagold el. Azért létezik a kettő között még pár árnyalat.
2019. nov. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
59%
Én azt nem értem, miért akarsz a férjeddel maradni.
2019. nov. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
52%

Jó hát azzal a zsarolással kezdte a férje, hogy elválik, ha nem szexelnek, akkor érthető, én sem maradnék vele. Ahogy akkor se, ha kiváltó ok nagyrészt az, hogy semmi egyéb intimitás sincs már köztetek (pl. nem kedveskedik csak elvárja ezt a részét meg semmit nem segít a gyerek körül, csak kritizál). De hiába próbálkozik, udvarol évek óta, akkor ő is érthető, ha már csak ez maradt.

Ezért írtam, hogy aki szereti a másikat, néha olyat is megtesz, amihez nem annyira van épp kedve. Pl. elmegy az operába vagy focimeccsre és azt élvezi belőle, hogy együtt vannak. Ha szereted a férjed, meg akarod tartani és nem undorodsz tőle, akkor hajrá. A szexben is sok minden megszokás kérdése, valahogy vissza kellene építeni a napirendetekbe. Olyat persze nem kell elvállalni, ami nem kellemes. De türelmesen, sok előjátékkal, valószínűleg menet közben csak alakulna valami.

2019. nov. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Szomorú dolog ez, de hogy képzeled a hátralévő 30-50 évet?

Váljatok el szépen,, barátsággal, a gyerek miatt úgyis össze lesztek kapcsolva, ennyi.

2019. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
19%

Basszus fekudj le vele.


Ezert lesz nálunk is vege szerintem,csak fordítva

2019. nov. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
14%

10-es az, hogy te hülye vagy és aszexuális nem jelenti, hogy mindenki más is az...


Szó nem volt arról, hogy hagyja magát megerőszakolni. Ha a párom nem akar szexet, akkor nincs. Ez evidens. De ha éveken át nincs, akkor minek a kapcsolat?

2019. nov. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Téged össze kene kötni a pasimmal o se erti mi a baj
2019. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
19-es, pedig azt hinné az ember, hogy jellemzően a nők felejtik el teljesen a szexet. :/
2019. nov. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!