Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig várjak még, hogy végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak még, hogy végre megd*gjon?

Figyelt kérdés

Én 22L ő 23F. Egy éve jöttünk össze.

A szex jó volt, kipróbáltunk sok helyet, rendszeres volt, vad volt stb.

Most két hónapja anyagi csődbe került, mert kirúgták (leépítés) és mire átvették máshova, felélte a spórolt pénzét. Jelenleg dolgozik új helyen, 2 hete kezdett, de kajára is épphogy van pénze egy hónapja.

Én segítek neki mindenben, felajánlom mindig, hogy meghívom, viszek neki kaját, behívom hétvégén moziba stb. Tudom, hogy nehéz neki. Jövőhéten kap fizetést, számolja a napokat vissza kb.


Viszont egy hónapja, mióta nagyon szarul áll, nem ér hozzám max heti 1x, az is elég nyögvenyelős... kezét, száját totál nem használja, akkor se elégít ki, ha ő nem akar szexelni épp.

Emiatt én totál nem érzem nőnek magam, semmi önbizalmam lassan. Mikor felhoztam neki a témát (többször), mindig azt mondja, hogy egyszerűen nincs kedve szexelni, nem érzi férfinak magát, nincs hangulatában.

Meddig kéne még várnom? Egy hónapja alig van szex, semmi erotika...


Megcsalás, szakítás nem opció. Szeretem de nem tudom mit csináljak ebben a szituban, első komoly kapcsolatom, neki is.


2019. nov. 28. 13:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk amig helyre jon anyagilag. Ha szereted picit legyle megertobb, ha utana se akar akkor mas a gaz.
2019. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%

Te attól vagy nő, ha megdugnak?

Remélem a pasid talál magának egy normális párt.

2019. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk esetleg állj mellette ebben a nehéz időszakban és hagyd egy kicsit békén.
2019. nov. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%
Semeddig, tegyél neki egy marha nagy szívességet és szakíts vele. Ilyen önző, hisztis, empátiát minden szinten nélkülöző társra a világon senkinek nincs szüksége.
2019. nov. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Ja és kezeltesd magad, ha neked ettől el tud menni az önbizalmad.
2019. nov. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

Tarts ki mellette, attól még hogy lett munkája, ezer stressz éri. Rengeteg új infó, beilleszkedés, megszokni az egészet, próbaidő, rád van szorulva stb.

Lassan alakulni fog, telik az idő, lesz pénze is. Teljesen normális az is hogy nem terhel téged a részletekkel, gondjaival.

Vissza fog térni a kívánóssága is.

2019. nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Türelem, megértés! Nagyon konkrétan megmondta, hogy mi a baja. Egy hónap alatt sem szűnt meg a szexualitás, csak az intenzitás változott ez teljesen normális.
2019. nov. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%
Azon csodálkozok, hogy a barátod elvisel egy ilyen hisztis pi*át, mint te. Attól fogod magad nőnek érezni, ha a barátod végre jól megd*g? Nálad is van bőven gond fejben. Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy mit csinálsz, dolgozol-e, honnan van pénzed, stb.
2019. nov. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk viselkedj felnőtt ember módjára és legyél türelmes a pároddal.... Nehéz időszaka van, állj mellette és ne a szex miatt érezd magad nőnek.
2019. nov. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem elég szar neki ugye? Rúgjál belé még te is egyet, hülye pi**a, csak mert nem tudsz megálljt parancsolni a puncidnak szaros pár hétre. Ha ettől érzed nőnek magad akkor baromi nagy bajok vannak a fejedben. Fú de felidegesített ez a kérdés, undorító ember vagy.
2019. nov. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!