Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg megváltozhat a családj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg megváltozhat a családjáért vagy üres igéret lenne?

Figyelt kérdés
3 év házasság után félrelépett interneten keresztül. Azóta nagyon sokat beszélgettünk és úgy éreztem őszinte. Úgy tűnik komolyan gondolja. Végül elmondtam neki, hogy ha nem akar hétvégi apuka lenni akkor többet ilyet ne csináljon mert hiába szeretem de el fogom hagyni. Most minden rendben van, tényleg más csak félek hogy hosszabb távon megint előjönne ez a probléma.
2019. nov. 28. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Interneten hogy lehet félrelépni? Levelezett, csetelt, képcsere?

Ha bántja a lelkiismeret akkor lehet hogy hűséges típus. Én sose éreztem lelkifurdalást ha félrekurtam. Ha ő is olyan mint én akkor megteszi újra.

2019. nov. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Az, hogy megbeszéltétek nagyon jó, de nem mindig elég. A megbánás, ígéret önmagában kevés ha nem tárjátok fel a félrelépéshez vezető okokat. Ne vádold, ne támadd, kérdezd meg tőle miért csinálta.

Ha nem lenne gyerek azt mondanám dobd ki a pitchába, ha van akkor viszont menjetek el egy párterápiára. A boldogságotok, a jövőtök csak megér ennyit nem?

2019. nov. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

"Most minden rendben van, tényleg más csak félek hogy hosszabb távon megint előjönne ez a probléma."


Ja.Látszólag rendben van.Dehogyis, csak óvatosabb lesz a jövőben a férj.Rengetegen tudják úgy csinálni, hogy az asszony ne jöjjön rá soha, vagy csak jó sokára.Tudod van az a mondás, hogy mindig a feleség tudja meg utoljára.A változatos puncikat igénylő hímneműek nem fogják a gatyában tartani a farkukat.Úgy túl unalmas lenne hosszútávon az életük.

2019. nov. 29. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Hogy te mennyire naiv vagy...
2019. nov. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az interneten keresztül az annyit jelent h csak beszélt ismerkedett massal és ennyi?

Vagy hogy ott ismerete meg és más ,több is történt?



Nem mindegy....

2019. nov. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szexcset és ilyesmi. Azért adtam még egy esélyt mert kizárólag neten volt még csak nem is találkozhatott velük.
2019. nov. 29. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!