Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomat a tegnap 2 fogásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat a tegnap 2 fogásos vacsorával vártam. Reggel megis én voltam mellőzve. Miért?

Figyelt kérdés
Vacsora után nem volt kedve menni sehová,mintha engem tartott volna unalmasnak,ugy éreztem, ezért kezdeményeztem az összebújást,majd filmet néztünk.reggel a lakotársam a barátjának tojást készített,mivel,hogy foglalt volt a konyha epp egy kávét főztem, barátom mikor meglatta,hogy reggeli készült nagyon undok lett velem,szinte azt sugalta,hogy én mennyire ocska vagyok,hogy egy reggelit sem tudok készíteni,majd elment.nem tudom kezelni ezt a helyzetet a tegnap en is kitettem magamert semmi értékelés,ma nem s mégis en vagyok a rosz. Milyen embere az ilyen? Vagy eltulzom? Én 27 pasi 31

#pasi #viselkedés sos
2019. dec. 1. 11:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%
Na hát akkor te is csak nèha csinálj neki, aztán kèsz. Azèrt mert te vagy a nő, nem kell állandóan haptákban állni a konyhában, ès azèrt mert ő fèrfi, nem jár neki alanyi jogon az, hogy kinyalják a hátsóját. Nem is szabad erre "ránevelni" a pasikat, ebböl lesz az, hogy már nem èrtèkelik, csak elvárják. Hát nem. Ha ezt èrzèkeltette, hát az ő baja, peregjen le rólad, legközelebb nem lesz vacsi sem, aztán nèzhet. 😎
2019. dec. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
23%
10-es, igen néha egy kicsit valóban hiányzik egy csók, összebújás, de sokszor ahogy elnézem a környezetemben, hogy ez mivel jár, meg mi lesz a vége sok párkapcsolatnak, inkább lemondtam róla.
2019. dec. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%
Mosolygok. Gyökerwket választotok, ne panaszkodjatok! 🙂
2019. dec. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
minek legyen kedves. Szex így is van, hogy a kisujját se kell mozdítania, akkor nem fog + erőfeszítést tenni.
2019. dec. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Én ezt mind értem de olyan nagy baj,hogy boldoggá akarom tenni?
2019. dec. 1. 15:20
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem legyél vele te is bunkó,ha nem tér észhez akkor meg szépen keress másik pasit. Az én barátomnak még egyszer sem főztem,mégis velem van és mégis szeret,kedves velem. Sőt volt,hogy ő készített nekem ebédet :) Soha egy pillanatig nem volt velem bunkó.

Nem értem miért vagytok együtt ilyen férfiakkal,az ilyen maradjon egyedül aztán egyszer majd 5-10 év magány után talán észhez fog térni.

2019. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem baj. De ha nincs viszonzása, de mèg èrtèkelni se èrtèkeli, akkor minek erőlködsz?
2019. dec. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!