Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az Facebookon, hogy valaki bonyolult kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

2019. dec. 1. 13:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Túl bonyolult elmagyarázni, inkább vedd figyelmen kívül.
2019. dec. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Egyéntől függ gondolom, de ez annak szól akivel kapcsolatban van az illető. Három lehetőséget tudok így hirtelen elképzelni. Az egyik egyfajta manipulációs trükk, hogy nyilvánosan, az ismerősei előtt is leszólja a másik felet, ezzel erősebb pozícióba rakva magát.


A másikban sajnálatot és megértést akar kicsikarni, talán abban reménykedik hogy írkálnak neki hogy mi történt vagy ilyesmi. A harmadikban talán egy jelzés a másik felé, hogy lépjen valami biztosabbat a kapcsolatuk felé. Aztán persze lehet hogy van aki csak poénból kirakja.


Bárhogy is, hülyeség és értelmetlen az egész.

2019. dec. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Van egy ilyen pap ismerősöm
2019. dec. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Pap ismerősömnél van kiírva. Szerintem meleg.
2019. dec. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy az illető kapcsolatban van, vagy papíron házas, de alapvetően nincs köztük kontakt, sokszor testi sem, évekig, amíg el nem tudnak osztozkodni, válni anyagilag, így együtt laknak mint lakótársak, a különköltözésig.

Semmi mást nem jelent, nem kell túlkombinálni, és nem is szoktak poénkodni ezzel, mert inkább szomorú, de ez van.

2019. dec. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Nő:

"Hát nem is tudom, ez a Dani teljesen jó fej, nagyon bírom, meg is van köztünk a kémia, az ágyban meg hűűű... De azért 28 évesen még a szüleinél lakik, én nem is tudom, én azért többre vágynék, így, 26 évesen nekem már lassan ketyeg a biológiai órám, nem tudom, mikorra lenne ebből valami önálló család. Nem is nagyon akar megváltozni, neki úgy jó minden, már egy éve (!) csak egyszerű elemző a Phityfass Consultingnál, nem is akar előrelépni area managernek, pedig ott már lenne azért karrier, viszont egy aaaaannyira értékes ember, én nem tudom elengedni még egészen, valahol belül még mindig itt van velem, nem tudom elfelejteni. Pedig ott lenne ez a Robi, jó, ő most oké, hogy 35 éves, de már felépítette az életét, pofás kis háza van a Tökömtudja lakóparkban, ott teljesen el tudnék képzelni 1-2 kis lurkót, ahogy szaladgál, autó is van, a garázsban van hely még az én kis Cukikámnak (Mini Cooper) is, meg azért ő egy felnőtt, érett férfi. Csak hát annyira érződik meg látszódik rajta, hogy ő csak egy hidegburkoló, olyan... Olyan nem is tudom. Jó, most már csak vállalkozó, a munkát szerzi meg intézi, most már úgy művelt is, jár Ákos-koncertre meg minden, de néha olyan durva, hogy jajj... Mondjuk az ágyban meg pont elmegy, csak nem ér rá úgy, mint Dani, nem is olyan finom meg nem figyel annyira, én nem is tudom, mi legyen..."

Férfi:

"Ja, a Kriszti? Néha dugunk, de Robi hegeszti rendszeresen"

2019. dec. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

A #6-os tökéletesen leírta. :D


Tömören amikor több a dolog barátságnál, de kevesebb egy párkapcsolatnál.

2019. dec. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 árokpart ***** válasza:
Utolsó! Jézusom ez kész.
2019. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 árokpart ***** válasza:
6-osnak szólt.
2019. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a bonyolult kapcsolat azt jelenti, hogy úgy viselkedik, mint egy prosti/strici. Mindig más farokra/puncira vágyik és ez teljesen szétzilálja az életét.
2019. dec. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!