Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha nincs kedvem visszaírni a barátnőmnek messengeren?

Figyelt kérdés

Megnézem, de csak később írok vissza. Erre ő: "láttam, hogy megnézted, miért nem írtál vissza?" Erre egyszer letiltottam, és kiakadt.


Most akkor mi van?


2019. dec. 1. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Hát elég bunkó vagy. Nem szeretik a nők, de a férfiak se, ha nem ír vissza a párjuk.
2019. dec. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha így állsz hozzá, miért hívod a barátnődnek? Akiígy viselkedik a másikkal, az nem a párja...
2019. dec. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Én az olyan nőket nem bírom, akik napi több tucat üzenetváltást várnak el. Tök jó hogy ilyen sok szabadidejük van, de sok ember nem állandóan azt a hülye telefont nyomkodja
2019. dec. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha ennyire nem fontos neked minek tartod meg. Enged el,hogy legalább olyannal legyen aki figyel rá nem pedig oh majd egyszer írok mikor úgy döntök.
2019. dec. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
A letiltás elég szánalmas volt, jogosan akadt ki. Ha idegesít hogy írkál, legyen tököd megmondani neki, ahogy arra is hogy azt mondd elfoglalt voltam, vagy most más dolgom volt. Ugyanúgy meglehet mondani hogy neked ez sok, nincs időd annyit a neten beszélni és nem is akarsz. Ha ennyire nem tartod a másikat hogy ezt megmondd, akkor felesleges vele lenni.
2019. dec. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
A #3-asnak van igaza. Miért el árt, hogy x óránként bejelentkezzünk... Ezt a buta nők várják el.
2019. dec. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is valóban szeretek pötyögni de nem minden pasi szereti ezt. Van aki kevesebbet igényel de ezt meg kell beszélni nem pedig hisztizni rajta és tiltogatni. Én is megszoktam azt hogy van amikor csak megnézi de később ír. Dolga van és kész. Mindenkinek van saját élete.
2019. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

"Erre egyszer letiltottam, és kiakadt."

Jól tetted. :D


Nekem az egyik kollégám ilyen. Boltban csipog a teló, ránézek, hazaérek. Már rinyál, hogy miért nem írok. -.-

K..rva idegesítő tud lenni.


Mond meg neki, hogy vissza írsz, amikor tudsz. Addig csak duzzogjon. :D

2019. dec. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
A barátnőd egy gyerek.
2019. dec. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!