Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívánnád a párod?

Figyelt kérdés

ha meghízna. Kicsit tobb kint 10kg van rajta plusszba. Van rajta mit fogni ez nem is baj de nem ennyi.


A minap éreztem azt hogy nem kívánom annyira. Mert csúnya ilyet mondani de olyan mint egy farönk. Nincs dereka duci combok és még a vénusz dombon is van zsír. Emellett olyan érzésem van mintha egy fadarabot pakolgatnék..


Rémiszt hogy ezt érzem de hiába szóltam neki


2019. dec. 2. 12:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
12%
Ne haragudj, de nem te vagy az, aki kiírt kérdés, hogy már szóltál, de nem csinál semmit és hogy szerinte a foggátlótól hízott? Mert, ha igen akkor sajnálom, hogy ennyire el vagy keseredve. Viszont azt kell, hogy mondjam megértelek. Előző kapcsolatomban közel 30 kgt híztam és csak akkor vettem észre amikor már nem bírtam nemet mondani. Az exem, aki szintén felszedett 25kg elhagyott, mert már nem voltam szexi, de ezt persze sose merte kimondani. Nyilván összetörtem és nem ettem így lement 20kg, de jojóban miután elkezdtem enni vissza is jött. De lett párom, aki úgy szeretett, ahogy voltam viszont én nem akartam olyan lenni mint az exxel, dw akaraterőm még így se sok volt. Ezért mi kitaláltuk a párommal, hogy hétvégente elmegyünk kirándulni és próbálunk napi szinten sétálni még ha csak 10 perc is. Szóval, ha tudtok menjetek el legalább egyszer egy nagy sétára az is valami vagy ha van ps4/xbox1 akkor esetleg beszerezni a JustDance játékot. Nagyon muris és baromi jó úgy égetni a zsírt hogy közben a pároddal táncolsz. Remélem egy ici picit segítettem.
2019. dec. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%
Ugyanúgy kívànom 36 kg felszedése utàn is, MERT szeretem. Az ő döntése volt, hogy fogyni szeretne, mert zavarta. Most is kívànom és szeretem. Az igazi érzések, és a vàgy, nem attól függenek, ki hàny kiló éppen. Az évekkel a külső vàltozhat. Hízàs- fogyàs, ràncok, stb. A kérdés az, hogy az érzésekből mi volt igazi. Felszínes fellàngolàs vagy valódi mély szerelem, amikor az embert szereted úgy ahogy van, szőröstül bőröstül, plussz kilókkal, lefogyva, ràncosan, àlmosan, betegen , őszen vagy épp ha kopaszodik. Stb.
2019. dec. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyen mit csinál, ha a nője terhes lesz és nem épp szerencsés genetikával áldotta meg az élet? Megereszkedik a melle, kötényhasa lesz, terhességi csíkok, stb.
2019. dec. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
68%
13. Az ilyen félredug, szeretője lesz / elhagyja màsikért.
2019. dec. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
12%
Azért gyakorin itt nagyon sok a szűzember, meg a duci hölgy, akik magukat vigasztalja. A leírt centihez 68 kg baromi sok, ez nem kis felesleg, hanem elhízás. A magasságot is vegyétek figyelembe. Teljesen érthető amit mondasz. A nőknek mindig ápolgatni kell a lelkét hogy jaj nem vagy kövér, mindenhogy szeretlek stb, holott nem vagy köteles egy eligénytelenedett ember mellett maradni. (Mondom ezt nőként.) Tedd szóvá a dolgot.
2019. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
26%

Bakker, másfél éve szidod a csajt. Naponta írsz ki kérdést, többet is.

Te nem ezt a nőt szereted, csak azt, hogy tudsz róla panaszkodni. Ezért nem szakítasz, mert akkor nem lenne okod siránkozni. Pedig a te életed ez tölti ki.

Még mindig nem érzed, hogy mennyire szánalmas vagy?

2019. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nekem az érthetetlen hogy nem tesz magáért semmit. Az oké részben genetika is de attól még figyelni lehet a súlyra.


Mert ha még tartósan sosem lett volna 55kg akkor érteném h nem tudja felfogni az előnyeit és nincs viszonyítási alap de így h már tzdja milyen volt..és még így se???? nem fér a fejembe..!


Semmi állóképessége sőt menni is úgy megy mint egy 80éves szó szerint

2019. dec. 2. 20:03
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Azért a magassaghoz képest ezen a csajon vagy egy 20-as plusz van, az elég sok. Én 156 cm vagyok, most vagyok 50 kg a két gyerek utan, és van a hasamon lathato fölösleg. Még 18 kilóval inkabb el se akarom képzelni magam. Szoval na, azért t ne tegyunk mar úgy tenyleg, mintha nem lenne dagi a csaj, mert az. Mas kerdes, hogy ettol nézhet ki jol is, meg lehet total formatlan, ez mar egyedi dolog.

De amugy a ferjem volt 12 kiloval nehezebb mint most. Szerettem, kivantam ugyanugy. De tagadhatatlan, hogy most jobban tetszik, álszent lennék, ha mast mondanek.

2019. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
52%
Ha szeretem kívánnám meghízva is, ha nem, akkor elkezdene irritálni, undorodnék, mert egyébként nem vagyok belé szerelmes így nem is látom szépnek, kívánatosnak ha már nem az. Egyébként ha valaki eligénytelenedik az ne lepődjön meg ha ott hagyják, kiábrándító tud lenni. Az első barátom egy huszast szedett fel mellettem két év alatt. Egyre többet zabált, és már nem csak a gyomra meg a tokája zavart amit növesztett, hanem az a mértéktelen zabálás amit művelt. Fél óránként kaja, rengeteg hiszti hogy éhes, csipsz minden sarokban és pizza rendelés naponta. Másfél évig próbáltam hatni rá aztán kidobtam. Egyszerűen már ránétni se bírtam, és nem csak a külseje, hanem ez a viselkedés, igénytelen zabálás miatt sem. Volt h egy fél órás busz úton is neki állt kolbászos szendót enni, hiába szúrtam le hogy birja ki, mert a tobbi utas vágja a pofát a szag miatt. Ő leszarja, ő éhes. Azóta akkora mint egy ház, nincs senkije de amíg a kaja az élete nem is lesz. A következő párom szintén hízott mellettem tíz kilót, viszont neki pajzsmirigy miatt szaladt fel könnyen, járt edzeni figyelt magára, nem evett mocskot éjjel nappal. Imadok enni, ő is, sokszor ajándékoztuk meg magunkat valami egészségtelennel, együtt bűnözés, majd ujra meló. Amikor lett hasa meg kerekedett az arca akkor is imádtam, ugyanúgy kívántam, még a hasát is szerettem... Mert őt szerettem, végül más miatt mentünk szét, máig sajnálom. Van hogy meghízik az ember, a gond nem a kilókkal van, hanem a hozzá tartozó IGÉNYTELENSÉGGEL, ami kiábrándít az emberből, így a testéből is... Ahogy írsz abból is ordít hogy neked igazán problémád a lustaságával van, hogy tohonya, nem tesz semmit csak növekszik, annyira zavar maga az ember hogy mar szépnek sem látod, szerintem nem is fogod, te nem szereted őt, és nem azért mert kövér, hanem azért amilyen ember.
2019. dec. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!