Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vezetnéd rá a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezetnéd rá a párod hogy észrevegye?

Figyelt kérdés

azt hogy mit kell csinálni a rendet illetően a lakásban. Igazából őt nem zavarja ha nincs a helyén semmi..ő a lány.


Már otthon is ilyen volt de ezt átbeszéltük és azt mondta a sajátjával jobban fog törődni, mert otthon ő hiába takarított nem vigyáztak rá a szülei..de egyelőre 1.5éve nincs így


2019. nov. 16. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát, elsőkörben megpróbálnám ugyanazt csinálni, amit ő. Ott hagyni a dolgokat, hátha észreveszi. (tartok tőle nem fogja)


Aztán valahogy kedvesen, utalgatva, de nem olyan erősen mondogatnám a dolgot.


Egy idő után viszont nyiltan, nyersen elmondanám, hogy egy háztartásban milyen feladatokat kell ellátni. És az mindkét ott élőre vonatkozik, ha nem tetszik el lehet menni.



Volt részem ilyenben. Bánom, hogy az elején nem szögeztem le nyiltan a szabályokat.


Nincs ebben semmi rossz, meg kell beszélni, hogy ki hogyan gondolja a dolgokat.

2019. nov. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem fogja magától észrevenni. Mondd meg neki határozottan, hogy téged ez zavar. Azért remélem te is kiveszed a részed a takarításból, nem csak a barátnődet akarod ugráltatni.
2019. nov. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze, nekem fontosabb a tisztaság hiába csak aludni járunk haza akkor is. Úgy érzem én vagyok a "takarítónő" pasi létemre..én figyelek rá oda , nekem jut eszembe h hú már egy hete nem volt felmosva még azt meg kell csinálni..
2019. nov. 16. 11:49
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem ulj le vele beszelni, hogy te szeretned ha nagyobb rend lenne, mond el konkretan mi zavar, ne vadaskodoan, mond el , hogy szeretned megoldani a problemat, mert teged zavar, persze kiveszed a reszed, de szeretned ha megallapodnatok valamiben, hogy az egesz gordulekenyen menjen.

Megbeszelhetitek, hogy kinek melyik hazimunka nem okoz gondot es milyen redszeresseggel kene csinalni. Pl. heti egy porszivozas, egy felmosas, stb.

Ami eszembe jutott, hogy mondjuk a hutore kitehetnetek egy tablazatot, fuggolegesen hetere leosztva, vizszintesen meg a feladatok, porszivozas,portorles, furdoszoba kitakaritasa, szemetlevitel... a fuggoleges vonalakat ketfele osztanam, a te es az o feladataira, es akkor latjatok hogy mi van mar megcsinalva es mit kell meg megcsinalni. lehet hoyg dedós dolog, de lehet hoyg bevállna.


A rendrakast illetoen is meg kene egyeznetek, a rend mindenkinek mast jelent, van akinek a nem szabalyosan allo szobrocska a pocon mar rendetlenseg...masnak meg a kupi is megfelel...


Ha teljesen maasok az elkepzeleseitek es nem tudjatok oket kozelebb hozni, akkor valoszinuleg mindig vita lesz koztetek, marpedig ezek ilyen mindennapi dolgok...anyamek mar 30 eve veszekszenek ilyen hulyesegeken...szoval vagy kialakitotok egy mindkettotoknek megfelelo hazirendet /kompromisszumokkal mindket feltol/, vagy valoszinuleg boldogtalanul fogtok egyutt elni, vagy szakitotok idovel.

2019. nov. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jaj na az én pasim is ilyen aztán ő van itthon többet..

Írjatok fel milyen feladatok vannak és osszátok el

2019. nov. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Ezeket az embereket nem zavarja, hogy dzsuvában élnek? :D Oké, én se vagyok egy naponta mindent is kifertőtlenítő tisztaságmániás ökör, de egy normális ember szereti magát tiszta, rendezett, kitakarított lakhelyen jól érezni. Persze nekem sincs mindig kedvem takarítani, de egy alap tisztaság szerintem minden embertől elvárható lenne.
2019. nov. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te hallod hogy van időd takarítani emelett a 6000 kerdes mellett?
2019. nov. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne utalgass ne célozgass, csak mondd el.
2019. nov. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7, jogi 😁.

Szerintem ő csak èazreveszi mit kellett volna megcsinálni a a lánynak....aztán jön ide panaszkodni róla.

2019. nov. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!