Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más kapcsolatban is simán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más kapcsolatban is simán elnézik a férfiak, hogy a barátnőjük, feleségük cipelje a nehéz dolgokat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy páromnak gerincsérve van, ezért nyilván vigyáznia kell magára, bár őszintén szólva nem nagyon tesz érte semmit. Tornázgat 5-5 perceket de az kb semmi.

Hazajön munkából és rögtön lefekszik a földre és játszik...

kb ennyiből állnak a napjai, ez a sérve előtt ugyanígy volt, csak akkor non-stop a gép előtt ült.

Házimunkában ha kérem besegít, magától elmosogat vagy felsöpör néha.

A többi házimunka rám hárul.

Rendben ez így még ok.

Szívesen megcsinálom, de mostanában egyre jobban zavar, hogy simán elnézi, hogy én cipeljem 50 kilós nő létemre a nehéz dolgokat.

Ha valami nehezebbet kell megemelni, vagy cipelni akkor rávágja hogy majd én megcsinálom, mert neki sérve van.

Ok rendben van megértem hogy nem emelhet, de én meg 50 kilós nő vagyok, ráadásul mivel babát tervezünk, ezért ilyenkor ez is mindig eszembe jut, hogy mi lesz ha terhes leszek...? majd akkor is nekem kell mindent megcsinálni?

normális ha ezek a dolgok zavarnak és nem érzem férfias viselkedésnek?

Nem érzem magam így nőnek mellette..

olyan jól esne ha egy férfi segítene, hogy végre nőnek érezzem magam, mert egyszerűen hiába tudom , hogy sérve van, de mégis dühös leszek amikor simán elnézi, hogy egyedül cipelem a nehéz dolgokat és egyáltalán nem zavarja , hanem természetesnek veszi , hogy neki sérve van és ez van csináljam én...:S

Voltatok már ilyen helyzetben?

Én túlzom el?

Önző vagyok?

Ok, rendben igaz még nem jön a baba, de akkor is nő vagyok és ráadásul kis vékonyka..

de én mondjuk gyakorta tornázom , úszom erősítem magam , viszont ő nem..

lusta ..mindig is lusta volt.

Kezd nagyon zavarni..:S



2019. dec. 2. 16:54
1 2
 11/12 Amayahalloy válasza:

Az utolsóval nagyon nem értek egyet!!!

19 éves lány vagyok és sokkal súlyosabb gerinc betegségem van és a 40 kilómmal emelek nehéz dolgokat, mégsem vágom oda az embereknek h cipeld már, mert az úgy nem korrekt!

Szerintem ha mellettem egy ilyen “férfi” lenne biztos elgondolkodnék rajta h kell e ez nekem. Mert előbb utóbb biztos h nem leszel boldog mellette. De ez az én véleményem.

2019. dec. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem sok gerincsèrves kollègàm volt màr (àpolònő vagyok). 5kg- nàl többet nem emelhettek. Itt nàlunk mindig azt mondjàk, egy hàtad van, vigyàzz rà.
2020. okt. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!