Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Páromat zavarja, ha kivágott/szexis/mély dekoltázsú felsőket hordok, és fellövök olyan képeket facebookra.

Továbbá egyéni képeket sem szereti, ha felteszek, mert szerinte, ha nekem párom van, akkor ne magamat mutogassam, hanem közös képeket tegyek inkább fel.


2019. dec. 2. 17:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%

te mast kivansz inkabb vald be , mert ha annyira odalennel a parodert baratodert akkor nemis jutna eszedbe ez nem kivannad magad kitenni.

De masra vagysz es valld be magadnak legalabb ,ez a minimum. Nekunk is bevallhatod

2019. dec. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Vaaaaagy nincs onbizalmam inkabb ;)
2019. dec. 10. 16:28
 13/15 anonim ***** válasza:
28%

Nekem sincs önbizalmam, mégse rakom ki sehova magam😅

Párom meg tuti kettészedne ha mellette arra vágynék hogy rajta kívül 6000 másik csávó írja a képem alá, hogy mennyire szexi vagyok vagyok, meg random rám írjanak, küldjék a farkukat...

Ez nem önbizalom, ha a fentebb írtakra van szükséged az bőven nem önbizalomhiány és emiatt nem is lesz valószínűleg hosszú életű a kapcsolatod... 😄

2019. dec. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
46%

A neccharisnya szerintem ízléstelen, a szaggatott farmer a csóróság, nemtörődömség, stb. jele - nálam, nem pedig a lazaságot mutatja. Nekem nem menő egyik sem. Azért ezekre nem mondanám, hogy féltékeny lenne, de a mély dekoltázsra, csücsis szájra már inkább, bár a csücsis száj szerintem nevetséges.

Már nem vok face-en, de néha úgy megkérdeztem volna a kolléganőimet, hogy együtt vagytok még a paliddal? Tényleg néha nem lehetett eldönteni...

2019. dec. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
68%

ha szeretnél ilyen képeket kitenni, tedd ki. A fiatalság gyorsan elszalad, élvezd míg lehet.


A fickó meg kit érdekel. HA nem tetszik neki, akkor mehet.

2019. dec. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!