Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok a sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lany188 kérdése:

Tanácstalan vagyok a sráccal kapcsolatban. Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Majdnem egy hónapja randizok egy 30 éves sráccal. Neten ismertem meg, nagyon szimpi volt. Aztán elkezdtünk randizni, és nagyon csendes típus, ahogy én is, sokszor nem tudunk egymásnak mit mondani. A kémia működik, az életfelfogásunk is hasonló, viszont a beszélgetések hiánya engem nagyon frusztrál. Pedig neten tök jól el tudunk lenni. Ő már úgy tekint rám, mint barátnőjére, de nekem nincsenek romantikus érzéseim (még) iránta. Sajnos még nem feküdtünk le sem, mert otthon lakik, viszont nem akarnám azzal elsietni a dolgokat, hogy akkor költözzünk össze, vagy bármi. Nekem szükségem van egyedüllétre is, néha ezt nehezen érti meg.

Normális, hogy még nem alakultak ki bennem érzések? Kedvelem, szeretem, de nem úgy, ahogy szerintem ő érez.

L24



2019. szept. 4. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Őszintén szolva..te egy 30 évessel randizol aki othon lakik..a minimum egy albija lenne ilyen idősen.

Mit vársz ha már most nem tudtok beszélgetni? Na meg ha már most nem akar egyedűl hagyni. 1 hónap randi után semmi nem alakult ki. Ne mond azt hogy de..mert ha semmi romantikusat nem érzel akkor egy párkapcsolatnál az a semmivel egyenlő.

2019. szept. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A 30 éves srác az oximoron. A srác az 10-12 éves, vagy fiatalabb.
2019. szept. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nálam az érzések mindig hamar kialkultak, de most valahogy nem érzem azt, hogy szerelmes lennék.
2019. szept. 4. 17:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez se fog sokáig tartani.
2019. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálam az érzések mindig hamar kialkultak, de most valahogy nem érzem azt, hogy szerelmes lennék. - akkor ne eroltesd!


elmultam 40, gondolhatod nem 1-2 sraccal/ferfivel randiztam, es ha nem volt meg a szikra/pillangok a gyomorban/hastaji melegseg/akarmineknevezzem korulbelul a masodik harmadik randin, akkor azokbol soha nem lett semmi


igazabol en mar az elso randin is erezni szoktam hogy fogok-e tudni a pasi irant erezni valamit vagy sem


ha nem remeg a terded randi elott, ha nem izzad a tenyered, ha nem csuklik el a hangod mikor latod a telon hogy o hiv, akkor ebbol a sracbol nem lesz "igazi", ne vesztegesd se az o, se a te draga idodet!

2019. szept. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha azok a bizonyos érzések egy hónap randizás után nem jöttek meg,akkor nem is fognak.Ami nem megy azt ne erőltesd,nem sűl ki semmi jó az ilyenből.
2019. szept. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat egyik alappillére a jó kommunikáció. Ha ez nincs meg, kémia megléte is felesleges. Egyébként a kettő nálam összefügg. Ha gördülékeny a kommunikáció, működik a kémia is. Egyébként nem értem, hogy függ össze az, hogy otthon lakik azzal, hogy emiatt nem fekszel le vele.


31F

2019. szept. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Le akartam vele feküdni, de minden áthallatszik, úgy nem lehet fesztelennek lenni.
2019. szept. 4. 21:57
 9/9 Rockarc ***** válasza:

Szerintem ne eroltesd. Ha lefekszel vele, konnyen elkaphatnak a hormonjaid es meglesz az erzes is. De a kommunikacio hianya figyelmezteto kell, hogy legyen. Az elso problema egymas gyilkolasaba fog atmenni, erzesek ide, vagy oda. A sex fontos resze egy kapcsolatnak, de a kommunikacio meg fontosabb. Legalabbis ha hosszu tavra tervezel. Ha elj a manak tipusu no vagy, akkor, nem szamit.


43F

2019. szept. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!