Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég ha naponta egyszer felhívom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég ha naponta egyszer felhívom?

Figyelt kérdés
Be kell valljam nagyon amatör vagyok a párkapcsolatok terén. Most van valami kialakulóban egy lánnyal. Én nem vagyok egy telefonon lógó típus, inkább a rövid lényegre törő beszélgetéseket szeretem. Természetesen nem tudunk naponta találkozni, általában egyszer felhívom amikor huzamosabb ideig csevegünk. Tudom, hogy ez nem egy egzakt tudomány de a tapasztaltabbaktól kérdezem, hogy ez így túl kevésnek számit? Kedvelem a lányt, ha szükséges megerőltetem magam, de nem szeretnék állandóan a nyakán lógni.
2019. jan. 19. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem skype-on videóchateltek? Ott láthatjátok is egymást és az még ingyen is van.
2019. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
A napi egy-két telefon teljesen oké. Az annál kevesebb arra utalna, hogy különösebben nem érdekel, a több meg már nyomulás.
2019. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te ismered a lányt, te tudod, hogy milyen. Én speciel lányként utálok telefonálni, sokkal jobban preferálom ha napközben kötetlenül beszélgetünk a neten. Mindenki ír/válaszol amikor tud és kedve van. Olcsóbb is. :D
2019. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, én meg ponthogy a telefonálást preferálom és a csetelgetést utálom :D Úgyhogy inkább azt tapasztald ki/kérdezz rá, hogy ez a lány konkrétan mit szeret.
2019. jan. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A lány a telefonálást preferálja. Ezért kérdeztem, hogy a napi egyszeri beszélgetés kevésnek vagy soknak számit.
2019. jan. 19. 18:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a lényeg, hogy minden nap legyen valami kontaktus egymás között. Viszont én a helyedben biztos megunnám, ha csak én kezdeményeznék minden nap. Ő is felhívhat azért néhányszor! Főleg, hogy az összes opció között ez a legdrágább... skype-on, viberen, messengeren is lehet beszélni...
2019. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még folytatom így egy darabig, de ha később sem hív soha akkor hagyom is az egészet.
2019. jan. 19. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!