Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem fekszik le velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fekszik le velem barátőm csak 4-5 naponta?

Figyelt kérdés
akár minden nap is lefeküdhetnénk. Bármit csinálok izgatom nem akarja. Eleinte szinte minden nap sexeltünk aztán ido mult es egyre kevedebbszer 2 naponta 2-3 naponta 3-4 naponta most meg mar 4-5 naponta... Nincs semmi baj az együttletünk során. Mindig megteszek érte mindent. És szoktam is kérdezni időkozönként hogy minden jó-e és nincs baja. (Régebben volt de azt megbeszéltük ) 18L 20/F
2019. máj. 29. 17:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Nincs mindig kedve, nem éri meg a dzsuva ahhoz képest, amit nyújtasz.
2019. máj. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi biztos meg tudjuk neked mondani helyette
2019. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szimplán neki ennyire van igénye. Nem minden embernek egyforma a libidója.
2019. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%
Nem kell megtenni érte mindent.. Ha aláznád, szaladna utánad, mint egy pincsi. Jelen helyzetben te vagy a pincsi.
2019. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De nem tudom alázni nem olyan vagyok. De lehet tényleg akkor jobb lenne.
2019. máj. 29. 18:00
 6/16 anonim ***** válasza:
19%

Kevés vagy neki, pasiként és szexpartnerként is.


Próbáld ki!


Ne kérdez semmit, csak menj rá, teperd le, és emberesen rakd meg, de keményen! Vagy Isten leszel a szemében, vagy szétmentek. Ha szétmentek, az se baj, hidd el!

2019. máj. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%
Nem is azt mondtam, hogy alázd, hanem azt, hogy ha aláznád, oda- meg vissza lenne érted. Szerintem unalmas vagy neki. A nők a nagypofájú parasztok után szaladgálnak.
2019. máj. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Itt komolyan minden ember napi 3-szor szexel vagy mi a fene? Nem hiszem el, hogy ide nem téved egyetlen olyan ember se, akinek alapvetően kisebb az igénye. Pedig biztosan vannak. Nem lehet mindenkinek egyforma libidója. Nőként én is megvagyok úgy, hogy 4-5 naponta van szex, pedig szeretem és kívánom a párom. De dolgozom, sokszor fáradt vagyok, nincs erőm minden nap szexelni.
2019. máj. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

"Ne kérdez semmit, csak menj rá, teperd le, és emberesen rakd meg, de keményen!"

=> Ez felér egy nemi erőszakkal. Ezért nemhogy szakítás, de minimum feljelentés jár...

2019. máj. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szed fogamzásgátlót? Attól simán lehet, hogy nem akarja. Több ismerősöm erről panaszkodott és inkább abbahagyták. Utánna helyre állt a libidójuk.
2019. máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!