Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő a képembe hazudik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő a képembe hazudik a kinézetemről, akkor másban sem megbízható?

Figyelt kérdés
Nem nézek ki jól, és ezt tudom és tapasztaltam is sokszor. Ha ezt felhozom, akkor mindig a képembe hazudik, hogy ez nem így van és mennyire jó pasi vagyok. De ha ebben hazudik, csak hogy jobban érezzem magam, akkor mi másban hazudhat még? Egy ilyen nő akkor megbízhatatlan?
2019. dec. 3. 10:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
79%
Miert mit varsz? Mondja a szemedbe h szarul nezel ki?
2019. dec. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%
Az ugye megvan, hogy minden nőnek más az ízlése? Lehet, hogy akikkel eddig volt dolgod nem tartottak vonzónak, de ez nem azt jelenti, hogy akkor ő most biztosan hazudik... Persze benne van a pakliban, ennyiből nem tudhatjuk, de ha már az elején így állsz hozzá, akkor már ezzel a hozzáállással elrontanád az esélyedet, hogyha amúgy tényleg szimpatikus vagy neki.
2019. dec. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%

Ilyet nem szoktunk megkérdezni. Nő vagyok, de sosem kérdeztem meg egy pasimtól se,hogy jól nézek-e ki?Főleg nem rendszeresen.

Ha Veled van, akkor valami miatt kötődik Hozzád, még akkor is ha kevésbé előnyös a külsőd.

Ne kérdezgesd és ne vond kétségbe amit mond, egyszerűen örülj annak,hogy melletted van és szeret.

Ne legyél bizalmatlan Vele mert emiatt fogod elveszíteni.

2019. dec. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 hollófernyiges ***** válasza:
74%
Szegény csaj csak a mimóza lelked próbálja ápolgatni (eléggé rá is fér), te meg lehazugozod.
2019. dec. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
76%

Mi a phsznak rinyalsz a kulsodrol?

Amúgy meg lehet, tetszel neki, de meg fogja unni, hogy mindig ezzel nyuglodsz.

2019. dec. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
75%
Ne kérdezgesd a kinézetedről, ha veled van vonzónak talál. Ebben semmi hazugság nincs!
2019. dec. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező voltál valaha facebookon? Mert akkor gondolom feltűnt hogy hány nem szép embernek nyaliznak az ismerősei a képei alatt. Vagy bárhol neten, youtube stb. Nem hiszem hogy rondább lennél mint némelyik akit láttam, hogy gyönyörű vagy drágám szöveget írnak neki 100-an. De az hogy hazugozod a barátnődet az gond.
2019. dec. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
71%
Neketek pasiknak tényleg semmi nem jó. Mármint a lúzereknek. Te nem érdemelsz nőt öcsém!
2019. dec. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
85%
K..rva félelmetes, hogy az ilyenek, mint a kérdező tartják magukat rendes, meg nem értett srácnak, miközben alap emberi kedvességre reagálnak gyűlölködéssel. :(
2019. dec. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
18%

Igen, simán. Ismerek ilyen lányokat, akik mindenre inkább mondanak valami szépet, mint őszintét. Természetesen másban is szeretnek hazudni.


Mondjuk az elég kiábrándító, hogy miközben mindenki azt szajkózza, hogy fontos az őszinteség, ennél a kérdésnél is szinte minden női válasz arról szól, hogy valahogy próbálnak kimagyarázni egy egyszerű hazugságot. Meg egy részük megalázó beszólás. Itt tényleg ilyenek a "nők"? :/

2019. dec. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!