Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Festőként miért nem lehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Festőként miért nem lehetek elég jó egy orvos nőnek? Egy jogász csajnak se lehetek jó?

Figyelt kérdés
Hétvégén buliban megismerkedtem ezzel az orvos csajjal, tetszettem neki, nagyon jól elbeszéltünk, telcsi számot is cseréltünk, beszélgettünk, chateltünk, utána került csak szóba a foglalkozásom, erre miután megírtam, hogy festő vagyok még csak vissza sem írt! Most tetszik egy jogász csaj, de attól félek ez már egyből el fog küldeni.
2015. júl. 1. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
felszínes buta libák ezek! feminácik
2015. júl. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 To7ka ***** válasza:
59%
Azért valamilyen szinten próbáld megérteni:) Persze tök jó, és szép, hogy a szerelemben nem számít semmi, de végigküzdött egy egész orvosit (vagy folyamatban van, ami brutálisan nem egyszerű dolog), hogy biztosítsa a megélhetését, vagy gyerekeinek a jó létét, esetleg családjában se állnak jól anyagilag. Most akkor vállalja be még mellé, hogy Téged is eltart?:) Vagy ha nem is anyagilag nézzük, én tisztelem a kreatív embereket de nem hasonlítható össze a kettő, az egy link élet, kilátástalan munkával, álmaid kell kergetned, nem egy stabil valami. Senki más ne értse félre, pl egy asztalos is már teljesen más, de egy festőről én se a családalapítást képzelném el (és az egyéniségünk része a választott szakirány).
2015. júl. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem a végzettségtől, foglalkozástól függ, hogy vkinek milyen igényei vannak, vagy hogy kit keres. Ismerek kis egyetemen bukdácsoló, gagyi hoszteszmelókban tengődő csajt is, aki min. 2diplomás, de leginkább gazdag palit keres magának, és olyan felsővezetőt is, akinek kb. mindegy volt, mi a pasi foglalkozása, csak legyen életcélja, ne mással tartassa el magát, és ne csak a Barátok Köztről tudjon beszélni.


Igen, ennek az orvoslánynak megvannak az igényei, ő pl. szeretne hozzá hasonló végzettségű embert. És ezért nem lehet hibáztatni (biztos neked is vannak olyan igényeid, ami mások számára fölöslegesek). De lehet, a jogászlány nem így gondolkodik. Meg kell próbálni.

2015. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne vedd magadra, de a festőknek nagyon rossz híre van a szakmunkások között is. Nem a foglalkozás a baj, hanem hogy a sajátjától nagyon eltérő életszemléletet sugall.
2015. júl. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
Örülj neki, hogy már az elején kiderült a dolog. Messziről elkerülni az ilyet.
2015. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%

Borzalmas,hogy intelligens,tanult nők így viselkednek.

Szégyent hoznak a női nemre.Lepattinthat a munkád miatt,de annak is van egy kifinomultabb módja.

2015. júl. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
de várj! most szoba festő vagy? vagy sima festő? toka vagy ki minek okoskodsz? bele olyan dolgoba amiről halvány lila fingod nincs?! hívj fel 1 festőt mennyiért festik ki a putridat...
2015. júl. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
A legtobb munkasnak durva a kezen a bor. Szexnel ez problema sok nonek. Lehet, ez volt a baja. N
2015. júl. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4%

egy olyan buta ember,akit nem tudja beszélgetés után sem kb megsaccolni az illető végzettségét,mint ez a nő,nyugodtan át lehetett volna verni.Csak abból érthet amit mondasz neki,hazudhattál volna nyugodtan

mert látszat ember semmi több az ilyen,az ilyennek elég ha azt hiszi....legyintős könnyű eset



később kiderül de akkor már hol jársz..remélhetőleg rajta túl,és attól hogy orvos messze van az intelligenstől.Ezt itt is láthattuk :,D low

2015. júl. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7%

Mert nagyvállalkozókat, orvosokat, mérnőköket, jogászokat, közgazdászokat, felsővezetőket akarnak.

Kérdés hogy szobafestő vagy művészfestő ?

Munkásemberekkel nem akarnak leállni ha már diplomások.

2015. júl. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!