Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogász lány - pincér fiú....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogász lány - pincér fiú. Mennyire működőképes?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány. Engem nem zavart, de a környezetem kritizálja a kapcsolatunkat. Ez tényleg ennyire gáz?

26 L


2012. okt. 4. 23:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem gáz - ne hagyd, h a környezeted befolyásoljon, ha a srác fontos Neked. Az intelligencia és a műveltség nem szakmafüggő.
2012. okt. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ez csak rajtad múlik, felnőtt ember képes önállóan dönteni a saját párkapcsolatairól.


Ha azt írom, inkább jöjj össze egy drogdílerrel, mert több pénze van, akkor összejössz vele?

2012. okt. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el a " Megváltoznak e a szülei" kérdést. Nekem is hasonló problémám van. A különbség az, hogy nálam csak képzelt különbség van. Nálad más a helyzet.

Beszéltem erről Anyuval és a véleményét írom:

A két személy különböző műveltségű háttérrel és baráti körrel rendelkezik. Ezt nagyon nehéz leküzdeni. Nem nektek, hanem a baráti kőrnek, mert ők fognak pusmogni rólatok. Találkoztok majd egy jó kis sznob körrel is. Na az lesz nehéz. Más az érdeklődési kör is. Azt nehéz leküzdeni. Egy alacsonyabb iskolázottsággal rendelkező ember kevésbé megy el az Operába mondjuk egy oratóriumot hallgatni, míg a jogász csaj nem megy el sörözni a srác haverjaival. Nem biztos, hogy ez nálatok így lesz, de a kapcsolatok zöménél problémát okoz, ami előbb utóbb váláshoz vezet. Ez anyukám véleménye, de valamennyire igazat adok neki, bár nincs ezen a téren tapasztalatom.

2012. okt. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%
Szegeden végeztél?
2012. okt. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Mókusgyilkos ***** válasza:
21%
jaja az egyetemista csajok megvetik a kocsmát.. :D akkor 1 kérdésem lenne: ha nincs valóság alapja akkor honnan vannak az ilyen dalszövegek mint pl "előadás helyett kocsmába jártál valahogy mégis lediplomáztál" :D alkohol nélkül ki se lehetne bírni azt a sok hülyeséget amit ÁJKn taníthatnak :D [abszolúte nem érdekel a jog szóval csak tippelek] + muterodnak üzenném azt is h: az észt nem papírra osztják :) a papírt meg nem észre.
2012. okt. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Érzem néha a különbséget köztünk, de egyébként ő nem az IQ 0 kategória , én pedig egyszerű családból származom, tehát nem annyira külön világban élünk. Azért picit tartok a dologtól, mert igen, vannak sznob barátaim, neki meg paraszt haverjai, hát érdekes menet lesz, de remélem, jól alakul minden :)
2012. okt. 4. 23:21
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem Szegeden :) És valóban nem vetem meg a kocsmát :D
2012. okt. 4. 23:24
 8/19 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánok neked, a hármas vagyok.
2012. okt. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. okt. 4. 23:26
 10/19 anonim ***** válasza:

azért a "Megváltoznak-e a szülei?" egy baromira más témakör, 16 évesekkel, ahol a FIÚ anyja nézi le a lányt (olyan alaptalanul, hogy ez inkább ürügy).


Ha a lány van "felül" társadalmilag, az kényesebb téma, de működőképes lehet az is, mert ez nem Amerika, nálunk (többek közt) a jog sem számít elit diplomának(ha van olyan egyáltalán nyomi kis országunkban). 2. válaszoló voltam. Ismerősi körrel meg ne foglalkozzatok.

2012. okt. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!