Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlságosan befolyásoltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan befolyásoltam a barátomat, most mi legyen?

Figyelt kérdés
Van a barátomnak egy haverja, aki kezdetben szimpatikus volt, de így, hogy jobban megismertem, már nem az. Megmondtam neki, hogy nekem ez így nem tetszik. Nem akarok rosszat senkinek, úgyhogy ha neki ez így eddig jó volt, akkor csinálják együtt ugyanazokat a dolgokat továbbra is, csak engem hagyjanak ki belőle, én addig elfoglalom magam más dolgokkal. Viszont ehelyett a barátom igazat adott nekem, és most már ő sem igazán keresi ennek a havernak a társaságát, ami hosszú távon szerintem nem megoldás. Részben ő is hibás szerintem, mert pl. sok mindenre nem tudott nemet mondani, úgyhogy ezt persze, hogy hamar megszokta a haver, de nem azt mondtam neki, hogy essen át a ló másik oldalára. Szerintetek hogyan lehetne rendezni ezt a helyzetet?

2019. dec. 4. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ezt amit leírtál neki mondod pl?
2019. dec. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
"Rossz úton jár az, aki álmokból épít várat, és közben elfelejt élni".
2019. dec. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ő döntése. Ha rád hallgatna, akkor még keresné. De nem hallgat rá. Engem is sokkolt, mikor a párom kiszakította magát a baráti köréből, miután elmondtam neki őszintén a véleményem róluk és arról, hogy hány ponton érzem én a szeretetével való visszaélésnek és megalázónak rá nézve azt a sznob soproni majomcirkuszt és igazat adott. Nem akartam, hogy hagyja őket, csak felrázni, hogy ne hagyjon nekik mindent, de ő ezt látta jónak. Sokáig bántott a dolog, de azt mondta, hogy úgy érzi, mellettem és a közös barátaink mellett úgy érzi, nincs rájuk szüksége és szinte csak azért kapaszkodott beléjük annyira, nem látva ezeket a dolgokat, mert nem akart egyedül lenni.


Ha ő ezt érzi jónak, hagyd.

2019. dec. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!