Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudja mit akar? Fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja mit akar? Fél a csalódástól?

Figyelt kérdés
Lassan 1,5 hónapja járunk össze egy sráccal. Sokat vagyunk együtt,azt hiszi szinte mindenki,hogy együtt vagyunk. Szüleink is tudnak a másikról, bemutattuk egymást. Az ő baráti társaságával is voltunk közösen iszogatni,bulizni. Hétvégén egy kicsit összekaptunk,megbántott. Bocsánatot kért és megbeszéltük. Megkérdeztem,hogy akkor most igazából mi is van köztünk...azt mondta nem tudja,mert szeret velem lenni és jól érzi magát velem,de még nem tudja mit akar,de nem úgy áll az egészhez,hogy csak szexeljünk és összejárjunk. És abban maradtunk tegnap,hogy folytatjuk,amit eddig. Ami szerintem végülis olyan,mint egy kapcsolat. Tudom,hogy a volt barátnőjével való szakítás megviselte,ami kicsit több mint 2 éve volt. Lehet fél az újabb csalódástól és nem akarja elsietni? Nem tudok már mire gondolni...Szerintetek?
2019. dec. 5. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól gondolod, fektess a dologba még egy kis időt de ha végképp reménytelennek tűnik a dolog akkor keress mást.
2019. dec. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Naiv vagy még nagyon. Olyan nincs, hogy egy férfi nem tudja mit akar. Tudja Ő, csak nem akarja neked bevallani, mert fél attól, hogy kidobod ha benyögi, nem akar komolyat, csak szexre tart téged. Ha valóban veled akarna lenni, már rég felvállalt volna téged és egyenesen kimondta volna, hogy komoly kapcsolatot szeretne. A többi csak mind mellébeszélés.
2019. dec. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha csak szexre tartana miért mennénk mindenhova együtt? Az ő családjához, az enyémhez, bulizni, adventi vásározni...amikor együtt alszunk akkor sincs mindig szex,van hogy csak összebújunk és beszélgetünk vagy megnézünk egy filmet. Eddig mindig észrevettem,ha csak szexet akartak. De basszus rajta nem tudok kiigazodni sehogysem..
2019. dec. 5. 10:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy felvállalja, hogy kivel dug, nem akar többet. Kell valaki, akivel van szex, meg programozni tud, de ennyi. Sírni fogsz a végén. Nagyon.
2019. dec. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 éve nincs az exével az már sztem elég idő hogy nyisson más felé úgy hogy komolyak a szándékai. Az én exem is fel vállalt a haverja is tudott róla együtt sétáltunk a nyílt utcán kéz a kézben a szüleihez is elvitt a csaladtagjait is bemutatta. Csak éppen a szándékai nem voltak komolyak. Csalóka az ilyen. De persze nálatok nem biztos hogy ez a helyzet lehet hogy fél egy új kapcsolatról. Sztem beszélj vele komolyabban el.
2019. dec. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Amikor összekaptunk akkor beszéltük át,hogy mi legyen. Eljöttem tőle éjjel,amikor aludt mert nem tudtam ott maradni. Egész éjjel hívott,de nem vettem fel,mert nyugalomra volt szükségem. Utána hallottam vissza,hogy hívta a barátját,hogy sikerült megcsinálnia a műsort és elbaszta velem...ez mondjuk meglepett nagyon. Pár napra rá beszéltünk mi legyen és megbeszéltük,hogy mi is legyen,abban maradtunk hogy folytatjuk,amit eddig és majd alakul. Most hétvégén mindenképpen rákérdezek komolyabban úgyis együtt leszünk.

Köszönöm a válaszaitokat 😊

2019. dec. 6. 12:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát... barátnőm is ugyanezt mondta, mint te, mikor ilyen szituról kérdezett, és én mondtam neki, hogy ne vegye komolyan...

O is ugyanezt mondta, hogy “de hat nem mindig csak szexelnek, meg bemutatott a haverjainak”...

Mondtam ok.


Aztán mikor hirtelen, 1 év után ott hagyta egy új csajert, akiért már az elején odáig meg vissza volt, egyből tudta a srác mit és kit akar, és közölte is ezt a barátnőmmel...


Ugyanazt tudom mondani most is: ha te többet akarsz (normális kapcsolatot), a srác meg nem, vagy nem tudja mit akar, akkor mondjuk addig ne jatszatok kapcsolatosdit..


Komolyan mondom. Soha a büdös életben nem láttam meg olyat, hogy valaki kéznél volt , és emiatt hirtelen odáig lett volna érte és komolyat akart volna a másiktól valaki...


Te így is odanyujtod neki magad és a “olyanmintegykapcsolat”-ot...

nem fog teperni érted, mert megalkudtak a majdnem kapcsolattal.


Ez a nagy büdös helyzet. Ha neked ez nem elég, akkor ne tegyél úgy, mint akinek az és alkudj meg, és egyből választ is kapsz majd a kérdésedre.. Persze ezt úgy sem fogod te sem meglepni mert ez is több mint a semmi..


Csak a csávó is ugyanezért viselkedik így veled.. mert ez is jobb mint a semmi.


De mindig vannak kivételek, nem elszomorít aki akarok senkit. Majd idővel úgy is tiszta lesz a kép.

2019. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!