Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Férjem utálja a karácsonyt,a vásárokat,a sok embert, az utazásokat, a gyermekünk és én viszont nem. Múltkor a fiunkkal kettesben elmentünk kirándulni, mert neki nem volt kedve. Most van egy filléres út, ahová el lehetne menni, egy napos utazás. Kérdeztem, mit szólna hozzá. Fél másodperc alatt elvette a kedvem, mert jött a minek, már voltunk ott, mindegyik vásár egyforma éld ő amúgy is utálja. Ha nem hívom, megsértődik. Ha szólok neki, akkor először elrontja a kedvem, majd ha eljön, akkor egész nap beszólogat, kötözködik, még az utazás után is egy hétig, hogy milyen szar volt. Hogy tegyek így igazságot?
2019. dec. 5. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Barátnők? Kettesben a gyerekkel? Más rokon?

A férjed meg penészedjen otthon egyedül :)

2019. dec. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Menjetek ketten. Ha sértődik... hát sértődjön.

Anyám ugyanezt csinálta apámmal. Csak azért is ment, apán hisztizett... meg lett neki mondva, hogy fel lett ajánlva, ha nem él vele, akkor ne nyikorogjon. Legalább abbahagyta a hisztizést.

Tarts ki, nem kell magadra venni azt, hogy ő nem komfortos a saját bőrében.

2019. dec. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elmégy nélküle. Én is utálom. Tolongás.. Lökött emberek feltartanak..stb. A nejem elmegy a felnőtt gyetekeinkkel.

Évközben, már szívesen megyek én is. De ilyenkor...

2019. dec. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!