Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtudtam, hogy a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a páromnak felesége és családja van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mentségére váljon, ő jelentette be tegnap.

4000 km van köztünk. Ő egy harmadik országban dolgozik, a csaladja nem magyar. Van egy 1 éves és egy 3 éves gyermeke, neje.

Az ékszerésznél jelentette be, jeggyűrűt vitt el venni nekem.

Nem tervezte szerintem, hogy elmondja, csak annyira szeretjük egymast és már ez esküvőről áradoztunk, amikor megtört, sírt és elmondta.

6 havonta látja őket, elválni nem akar, a parom szüleivel él az asszony a gyermekekkel. Egy szegény országban, ide 7000 km re.

Nekem is van 3 kisiskolásom.

Tegnap felvázoltak neki néhány lehetoseget:

1. Vagy marad minden így és mi szetmegyünk.

2. Vagy elválik, és ha a neje akarja a gyermekeket, akkor nevelje őket, csak nem normalis, hogy utána az examyosnal élnek,

3. Vagy ha a nő nem szeretné nevelni a gyermekeket, akkor neveljük mi őket.


Ő azt mondta, hogy elválni nem akar, mert az asszonya jó asszony, és nem gondolta volna ő, hogy beleszeret másba. Azért nem laknak vele a munkahelyeul szolgáló országban, mert az asszonynak az modern.


Azt mondta, szíve szerint 2 csaladot “tartana”, mert szereti a gyermekeit és minket is.


En mondtam hirtelen, hogy erről szó sem lehet.

Mindtam neki ennyi, fejezzük be.

Azota irt 2 dolgomra 2 reakció levelet. Az utolsó an ugy fogalmazott, hogy sajnálja, hogy nem tette meg azt, hogy elválna.

Potolhatatlan vagyok neki, szeret, ugy érezte magát velem, mint a hőségben az ember egy frissítő fuvallattól. (Így magyarra forditva kicsit hülyén hangzik, na mindegy.)


Hiányzik baromira, állítólag en is neki, azt hallom, hogy be van gubózva.


Szeretem nagyon, olyan dolgokat tett mint egy romantikus filmben raadasul folyton. De erkölcsileg, morálisan mi lenne a normalis döntés?


2019. dec. 5. 14:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
A legerkölcsösebb és normálisabb az, hogy ha azonnal ott hagyod és elfelejted!
2019. dec. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

Ezt a máricsúj hanyadik epizódjában láttad? Nincs semmi dolgod, hogy ilyen marhaságokat találsz ki?

De ha esetleg feltételezzük, hogy a te szemszögedből ez a sztori igaz, akkor hihetetlenül ostoba vagy, hogy ebből amit a csávó előad egy szót is elhiszel.

2019. dec. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Miután megtudtad, milyen az igazi jelleme, még lenne gyomrod hozzászólni, hozzáérni? Hogy nem ábrándultál ki azonnal ebből a féregből? Ez azért rólad is mindent elárul.
2019. dec. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Ezt írta ma reggel (lefordítva):


Ezután nem sokat zavarlak. Ismét jóreggelt szerettem volna kívánni neked, ahogy hozzászoktam, és ez most ezt a célt szolgálja.

Nem akarom, hogy teher legyen ez a levél számodra. Utoljára azt szeretném mondani, hogy viszlát.

Sajnálom, hogy nem tudtam megcsinálni (itt az elvalasra utal a masik nővel). Lehet, hogy ez már nem is számít számodra.

De köszönöm .. köszönöm, hogy a halott személyiségemet egy “pillanatra“ éltetted. Mint egy hűvös szellő, amint az jön majd megy, és a sivatagi eső, amely egy ideig egy halott helyet élettel áld meg.


Viszlát, és légy mindig boldog.


Love ❤


Egy halott ember

2019. dec. 5. 14:35
 5/24 A kérdező kommentje:

Engem őszintén szolva nem az bánt, hogy elhazudta, eltitkolta.

Hanem az, hogy a masik nő ezt nem érdemelte volna. Egy nő se érdemel ilyet.

Illetve, hogy nem szeretne elválni.

Na ezzel a 2 dologgal nem tudtam mit kezdeni.

2019. dec. 5. 14:37
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Huh ezt a drámát...te most komolyan beveszed ezt a gyerekes/nyálas önsajnálattal teli színjátékot? Gondolom a felesége előtt is ugyanezt tolná le, ha kiderülne, hogy másik nővel kavar.
2019. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Allandoan egyutt voltunk, ha boltba ment vagy megérkezett mindig mindent bejelentett percre pontosan... Amikor dolgozott külföldön 6-7 órákat videotelefonáltunk minden nap és a szerelem is erős volt mindvégig. Allandoan vett ajándékot, vagy váratlan élményt, amik meglepték nagyon. Nem a penz hanem az igyekezete ami romantikus filmekbe illik.

Most meg eltüntettem az életemből, mintha meghalt volna a férjem kb.

Holott mikor megismerkedtünk, ki kötöttem, hogy ne tűnjön el, mert az éveim mindig eltünedeztek anélkül, hogy lezártak volna a kapcsolatot.

Ő meg egy romantikus pillanatba ezt benyögte sírva, jol len.@sztam és en tűntél el.

Remélem jol tettem csak megőrjít a hiánya.

2019. dec. 5. 14:43
 8/24 A kérdező kommentje:

Illetve miota egyutt voltunk nem találkozott a családjával. Elvileg még néhány hónap mulva lett volna esedékes hazautaznia.

Penzt sem küldött nekik azóta. Ők pedig várták hisz belőle élnek mint kiderült.

Ránk költött mindent, magára csak kaja meg utazás a munkájához.

En azt mondtam neki hirtelen, hogy gyenge jellem.

De attol még szeretem.

2019. dec. 5. 14:46
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem zavar, hogy egy hazug féreg? Semmi mentség nincs arra, hogy nem mondta ezt el. Szeretni nem szeret. Ha szeretek valakit nem tudok a szemébe nézni ha nem vagyok vele őszinte. Nem baxom át a fejét, nem ringatom hamis álomba, mert nem akarok neki fájdalmat okozni. Ő önző volt, csak saját maga érdekében titkolta el, hogy vele legyél. Nem te voltál a lényeg, hanem ő. Most sem te vagy a lényeg, hiszen ezekután mégcsak veled sem akar lenni. Meg akar tartani mint egy utolsó lotyó szeretőt, de többet nem várhatsz tőle. Persze te ezt mind nem látod, mert elvakít a "szerelem".
2019. dec. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
Túl sok Rosalindát nézel, hogy ilyen sztorikat tudsz kitalálni. Eszméletlen.
2019. dec. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!