Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy szeretem őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy szeretem őt vagy sem? SZakítsak?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyunk együtt. Amikor több időt töltünk együtt tehát 2-3 nap is együtt lógunk akkor úgy érzem,hogy igen szeretem őt,nagyon is. Amikor 1-2 nap elmegy ,hogy semmi találkozás akkor azon kapom magam,hogy nem is érdekel különösebben. Sőt mikor pár nap után újra látom kicsit idegesít is és észreveszek minden elképesztően idegesítő dolgot benne ami nem tetszik . Pl a csapból önti a vízet,egy kést mos el de azt percekig maxon...a hűtőt tárva nyitva hagjya percekig. Rengeteg ételt megeszik egyszerre,hiába mondtam neki,hogy diétázzon és ő is mindig mondja,hogy majd diétázik,de aztán képes előttem befalni több ezer kalóriát. Nem borotválkozik hetekig és úgy fest mint egy hajléktalan így. Ilyenkor amúgy nem si kívánom és nem is akarok vele lefeküdni..az a nagy has,és tudom hogy nem is tesz ellene,sokszor a gyerekes makacsság ami egy férfihoz nem is illik.Aztán amúgy,ha sokáig látom őt és több napon át akkor megint "megszeretem",mert nagyon figyelmes tud lenni velem..de folyton ezek a körök mennek. Most megint ilyen időszak jön,hogy nem látom napokig és már most érzem,hogy hagyjon békén.
2019. dec. 6. 21:07
 1/7 Hellmano ***** válasza:
Az ilyen embert ki kell zökkenteni a komfort zónájából, hogy ráébredjen a dolgokra. Ha ezt nem teszed meg ő el van a kis világában, amibe bár beenged téged néha néha...
2019. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hellmano te mindenhol ott vagy?
2019. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ez így elég értelmetlenül hangzik, hogy akkor kell ha jó hozzám, jót cselekszik velem, azon kívül meg hagyjon békén, mert irritál és idegesít. Itt már nem hiszem hogy csak a személlyel lenne probléma, lehet valami nincs rendben nálad.
2019. dec. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hellmano ***** válasza:
2-es mindenhol nem, mert nincs dublőröm csak egy van belőlem :D
2019. dec. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, egyáltalán nem szereted. Minden apró dolog is zavar téged. Ha szeretnéd, fel se tűnne.
2019. dec. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

és mégis ,hogy billentsem ki? Már párszor megtettem,hogy erősebben kicsit bántóbb stílusban közöltem vele. Olyankor 2 napig tartja magát aztán megint visszazökken. Van nekem is bajom amivel foglakoznom kell és úgy érzem óvó néni vagyok mellette holott idősebb is tőlem...

LEhet az a baj,hogy nem tudok rá felnézni..és csak ilyenkor tűnik fel amikor napokig nem látom.Mert mint írtam amikor többet vagyunk együtt akkor úgy igazán fel sem tűnik semmi negatív,vagy ha van is nem számít.

2019. dec. 6. 21:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szereted, csak elvagy vele, ha olyanod van. Lehetne ez bárki.
2019. dec. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!