Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen férfi típus az ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi típus az ilyen?

Figyelt kérdés

Ő el várja hogy normálisan beszéljek vele, ő el várja sose törőljek előzményeket a neten, el várja hogy mindig mindenről tudjon rólam, ha nincs igaza őrjöng és nem lát be semmit mindig neki áll feljebb és pofonnal fenyeget ha te dühős vagy rá mert sumákolt dolgokban és ki magyarázta és ez bosszant.

Ha szexről van szó, ha kakálnia kell addig nem lehet, ha álmos addig nem lehet míg fel nem ébredt ha lelkileg nincs jol akkor sem mert haragszom rád van, de ha ő akarja akkor kell mert ha nem mert vissza kapná hogy ilyen akkor meg az internetes oldalakra masztizik. És 2-3naponta akarja nagyon és ne érezze az ember hogy üríteni akar csak és nincs kedvem már szexelni vele pont ezért mert nem érzem hogy szeretne és helyre akarná hozni a kapcsolatunkat mert ilyen a hozzáállása a dolgokhoz sok mindenben egy oldalú és ha valami nem tetszik neki mert rájövök hogy sumákol akkor neki áll feljebb és pofonnal fenyeget és engem hibáztat mindenért és az én hibáimrol beszél és magába nem nézz.


27éves lány vagyok ő pedig 30éves pasi



2019. dec. 7. 11:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Olyan, akinek nem kell megerőltetnie magát hozzá, hogy legyen barátnője.
2019. dec. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Olyan, akivel nem kell együtt lenni.
2019. dec. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Na,ő olyan pasi aki nem párkapcsolatban él,igen látszólag az,de van ő és saját maga,és elrendezi a maga életét,a maga szükségleteit azt ennyi,te meg csak úgy ott vagy melette néha segítségnek..
2019. dec. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Olyan, akivel nem kell együtt lenni. Ha hagyod magad mit vársz? Mire számítasz? Elnèzed a sumakolásait, ès minden megy tovább. Nem tisztel, mert te se tisztelet saját magad azzal, hogy ennek kiteszed magad. Már règ ott kellett volna hagyni a búbánatba ezt a gyökeret.
2019. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Egyèbkènt ez még egy bántalmazó kapcsolat. Ki kell lèpni belőle, nincs mese.
2019. dec. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Te választottad őt, most is rajtad múlik hogy kiköszörülöd-e a csorbát és otthagyod.
2019. dec. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Nárcisztikus es nemileg szociopata is.


Csak tudnám miert vagy olyan idiota hogy hagyod..

2019. dec. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
59%

Bántalmazó! Sok lelkierőt és kitartást a kilépéshez.

Egy normális társ nem elvár, nem fenyegetőzik, nem parancsolgat, nem akar direkt kellemetlen helyzetbe hozni, nem rajtad vezeti le a saját frusztrációit és önértékelési problémáit, ja, és tiszteli az érzelmeidet.

2019. dec. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Meg azzal jön hogy ő abban hibázott hogy hagyott engem á fejére nőni! Azt ő nőtt az én fejemre!

Mikor ő lakik nálam és ő akar nekem szabályokat állítani meg sumákol meg el vár dolgokat meg azzal jön nem kötelesége ezekre válaszolnia stb meg úgy költözik el tőlem ha adok neki 30ezret és nem is költött még e hónapban ennyi pénzt a háztartásba de ő ezt kerekítve kéri és ez a feltétele hogy el menjen mert máskülönben viseljem őt el a lakásomban.

És azzal jött hogy az exével jobb volt mert ő nem nőtt az ő fejére amikor az a csaj elmondásai szerint sose töltőtte vele az ünnepeket csak néha meg szolitól kezdve mindent költőt magára meg fájt neki hogy az exét nem zavarja ha maszturbál mert nem mindig feküdt le vele az exe és ha engem meg zavar mert ezt meg alázónak érzem akkor meg neki áll feljebb.

2019. dec. 7. 15:15
 10/14 anonim ***** válasza:

Jó hát 30ezret simán megèr, hogy eltakarodjon a francba. Kèrdès, hogy akkor tènyleg elmegy-e.

Amúgy meg mikor nincs otthon, akkor cuccai a ajtó elè, zárcsere, aztán szevasz.

2019. dec. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!