Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit választanátok? 3 különböző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanátok? 3 különböző férfi típus

Figyelt kérdés

1. Korban hozzád illő, jóképű, de nem hűséges típus, lehet gyereke

2. Korban hozzád illő, átlagos kinézetű, rendes, hűséges, de nem lehet gyereke

3. 10 évvel fiatalabb, átlagos kinézetű, rendes, hűséges, lehet gyereke


2017. jún. 7. 14:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A 2. vagy a 3., attól függ, melyikbe szeretnék bele.
2017. jún. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mivel 20 éves vagyok, így a második. 10-20 év múlva lehet bejön a 3. is, ki tudja, bár lehet akkor meg már kicsit késő gyereket csinálni:D Az első biztos nem, se most, se később.
2017. jún. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2., ha hajlandó később örökbefogadásra. Ha nem, akkor egyiket sem.
2017. jún. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. Nem vagyok megalkuvós típus.
2017. jún. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
1 vagy 2.
2017. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Egyiket sem. Régebben a 2.-at mondtam volna, de volt dolgom ilyen férfival, depressziós volt, kisebbségi komplexusos, hogy ő "nem egy teljes ember" emiatt. Nagyon összetörte a szívemet. Többes biztosan nem valasztanék ilyen férfit. Egy párkapcsolatot magában is nehéz fenntartani kiegyensúlyozottan, nem kéne még több probléma.

Az elsőt kapásból nem választanám, a hűtlenség kizáró ok, illetve fiatalabb párt sem szeretnék.

2017. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon rossz lehetőségek úgy hogy 28 éves vagyok és szeretnék családot alapítani. Most nyilván ebből kifolyólag nem választhatom a 2.-at mert saját gyereket akarok, de nem választhatom a 3.-at se mert az csak 18 éves fiú lenne. Így kénytelen lennék az elsőt választani aztán reménykedni hogy bár nem hűséges típus de majd velem az lesz. A való életben viszont azért több lehetőség van, tehát egyiket sem választanám egyébként!
2017. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2.,de arra módosítva,hogy lehet gyereke.
2017. jún. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

1. Ha csak kalandozni akarnék legyen. De nem venném komolyan a kapcsolatot.


2. Oké. De örökbefogadásra legyen nyitott.


3. Esetemben ez egy 16 éves fiút jelentene. Nem vagyok a fiatalabb fiúk ellen, de erősen kétlem, hogy tudnánk bármit is adni egymásnak érdemben. :D Ha esetleg 20 éves lenne, akkor már oké. Még úgy is jóval fiatalabb nálam, de azért mégse egy kamasz.

2017. jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én a 3.-at választanám, végülis egy 20 éves férfi már lehet akár érett is, én 30 évesen 20-nak nézek ki kb, úgyhogy talán még működhetne is :D ja, és akarjon huszon 1-2 évesen gyereket :D
2017. jún. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!