Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utálom ezt a nőt? Pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálom ezt a nőt? Pedig nem vagyok féltékeny típus.

Figyelt kérdés
Párommal egy éve vagyunk együtt, szeretjük egymást. Nem szoktam senkire sem féltékeny lenni, ha bulizni megy a barátaival akkor sem. Viszont van egy kolléganője, aki tudom,hogy keresi a társaságát, írogat neki interneten (ezt nem is igazán viszonozza párom,csak egy alap udvarias választ ad). Ismerem a nőt, köszönni is köszöntem neki, de olyankor csak elhúzza a száját és direkt nem viszonozza. Mit csináljak,hogy ne foglalkozzak vele mint a többi nővel és ne érdekeljen?

2017. jún. 6. 10:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Azert mert erzed, hogy akar tole vmit. Az en paromnak van volt baratnoje a tarsasagban, de ra peldaul nem tudnek feltekeny lenmi,szemben azzal az utolso exevel, aki meg probalkozott nala a kapcsolatunk elejen is.

Nehez dolog ez amugy, de gondolj arra, hogy a parod azert jol kezeli(bar a legjobb az lenne, ha teljesen megszakitana vele a mindent, vagyis ignoralna es tudatositana benne, hogy eselye sincs nala).

2017. jún. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, igen biztosan azért lehet :)Egyébként interneten szíveket küld a páromnak, ő pedig csak simán válaszol ha kérdezi a nő,ha nem kérdést tesz fel,nem is ír vissza neki semmit.Gondolom hogy a munkahelyen is konfrontálódnak,úgyhogy kellemetlen lenne neki teljesen ignorálni. Sőt vissza is hallottam már mástól(másik kolléganője,aki a barátnőm),hogy ott is próbál beszélgetést kezdeményezni barátommal.
2017. jún. 6. 10:49
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Azért,mert az ilyen törtető pi##ák mindíg elérik amit akarnak. Minden okod megvan féltékenynek lenni. Én pasiként jártam így és tönkre is ment a házasságom. Addig nyomolt egy nőszemély,amíg már a feleségem sem bírta és féltékenykedni kezdett,amivel kikészített és teljesen megromlott a kapcsolatunk. S amikor már minden a feje tetejére fordult ,hová is menekülne egy hülye pasi ,mint a baj forrásához és okozójához. S már el is érkeztünk a váláshoz. Pasiként mondom, nagyon vigyázz a riban#al.
2017. jún. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs a kapcsolatotokban semmi " gyanús" jel, akkor a legjobb, amit tehetsz, hogy lesz@rod...
2017. jún. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Érthető ha utálod, konkrétan ez a nő próbál kikezdeni a pároddal. Neki kellene leszerelnie, mert addig úgysem fogja abbahagyni.
2017. jún. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért utálod őt, mert láthatóan ő sem kedvel téged. Még egy alap udvariasságra se futja tőle, mégis mit szeress rajta?

Valószínű, hogy azért ilyen, mert sérted az érdekeit és ki akar kezdeni a barátoddal. Nem vagyok féltékeny típus, nem szoktam minden bokorban a páromra leselkedő nőket vizionálni, de a te eseted egyértelmű. Szerintem a barátodnak is mondd el, hogy mit gondolsz. Bizonyára ő is ismer, tudja, hogy nem szoktál ok nélkül rémeket látni, sőt, ha van szeme, neki is feltűnt, hogy mi a helyzet, csak talán eddig nem akart vele foglalkozni, mert arra számít, hogy majdcsak megoldódik valahogy.

Ha nem száll le róla, valahogy koptassa le ezt a büdös banyát.

2017. jún. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
# 3: Itt szerintem te voltál az, aki nem viselkedett okosan, de persze a legkönnyebb kívülre mutogatni. Ahelyett, hogy a feleségeddel foglalkoztál volna, inkább ehhez a másik nőhöz menekültél és most úgy csinálsz, mintha ez nem a te döntésed lett volna és ócsárlod azt a másik csajt. Gáz vagy, mondom.
2017. jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a nyeregben. Ennyi.
2017. jún. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Érthető de sztem a pasidnak kellene leépitenie ês nem vàlaszolni egyetlenkérdésére sem.
2017. jún. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szerintem azért nem építi le teljesen,mert a munkahelyen valószínűleg nem tudná kikerülni :(

Tudom,hogy élőben is keresi a társaságát, ez ellen nem tudok mit tenni,minthogy bízom a páromban. (mástól hallottam vissza)

Nem voltam még féltékeny senkire, olyan rossz érzés.

2017. jún. 6. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!