Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kivánhatom meg a barátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kivánhatom meg a barátomat? Szexhez van kedvem, de sokat csalódtam benne, és már nem a régi.

Figyelt kérdés
szakitani nem tudok.. esetleg vmi jó tanács?
2010. júl. 19. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Hosszútávon jobb, ha nem fekszel le vele. Kivéve ha csak testi örömöt akarsz :) Mert nekem úgy tűnik, hogy amiért sokszor átvert (nem is értem minek vagy még vele), nem szereted már.
2010. júl. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, ez igy van.. mert végül valahogy mindig kimagyarázta, de nem volt az igazi.. :S meg nekem ő az 1., szal nem konnyu. :S
2010. júl. 19. 19:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Ő az első... nagy kaland.

Ha nem bízol benne, nem jó a kapcsolatotok, akkor probáld megbeszélni vele, elmondani amit hiányolsz stb.

Ha nem megy vagy nem akarod, akkor dobd.


UI: Az oké hogy egyszer kimagyarázta magát, de hogy lehet többször?

2010. júl. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is teljesen ilyen helyzetben voltam nemrég,képzled. :):S Nekem is az első volt...,aztán egyre több veszekedés...,és már nem tudtam lefeküdni sem Vele,mert már nem volt az igazi. :S Szakítottunk. :S Remélem,Ti vhogy megoldjátok..,de van amikor jobb külön folytatni..:):( Puszi. :)
2010. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és én is csalódtam benne.és Ő sem volt már a régi. :S Előző voltam.
2010. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
többször is.. én voltam beállitva hisztisnek, pedig ő tekintgetett ki a kapcs. ból.. tengeren megismerkedett 1 csajjal, napokig beszélgettek, amig én 1 másik városban nyaraltam. :S nem hiszem, h annyira ártatlan lett volna a beszélgetés, mert azt is megkérdezte a csajtól, h van-e pasija.. :S ezenkivül szemembe mondta, h a promóciós csajoknak szebb a hajuk, jobb az alakjuk, de ő engem szeret.. :S a félszives medálra azt mondta, h az arra való neki, h lekoptassa magáról a csajokat.. még röhögött is hozzá. k.rva vicces volt, komolyan.. :(( aztan nem jött el a ballagásomra, meg vadidegen csajnak irkált flörtölős kommentárt.. és ezek azok, amikről tudok. :S
2010. júl. 19. 21:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Tömören: pfffff.

Ezen nincs mit tökölni szerintem, simán dobás.


Ha nagyon ragaszkodnál hozzá (amit kétlek), akkor próbáld meg ezt mindent igy egybe elmondani neki, hátha lekoppan neki... bár sztem mindegy.


Mindenesetre sok sikert:)

2010. júl. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na,hogy álltok? Írd meg kérlek,mert érdekel. :) Nálam is ez volt a helyzet,tudod. Előző előtti voltam. Amúgy régen nekem meg azt mondta,hogy nekem meg el kéne mennem többször kozmetikushoz,mert van egy-.két apttanás az arcomon. Meg a borotvától kipattog kicsit a lábam,és azért is beszólt..és én sem éreztem már azt,mint az elején...
2010. júl. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!