Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon aggódom a páromért mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon aggódom a páromért mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a párom nagyon sokat dolgozik a munkahelyén is és otthon is 75 km-re lakunk egymástól és mind a ketten még a szüleinknél lakunk ő az anyjával az anyja élettársával és a nagyapjával lakik Én meg anyámmal kettesben lakom A barátom kb hétfőtől péntekig nagyon sokat dolgozik a munkahelyén 9-10-11 órákat is bent van a melóhelyen szombaton meg otthon dolgozik és szinte csak a vasárnapja van pihenni és már olyan is van hogy még vasárnapra is kitalálnak neki anyukájáék feladatot és így elég ritkán tudunk találkozni sajnos és nagyon féltem a páromat mert túl hajszolja magát dohányzik nagyon keveset alszik és visszeresek a lábai

én is 25 éves vagyok meg a párom is 25 éves

Mit tudnék tenni annak érdekében hogy többet tudjunk találkozni tényleg velem akarjon lenni és ne az legyen hogy egyfolytában csak dolgozik és túl hajszolja magát mert ha ez a sok minden összeadódik akkor előbb utóbb nem tudom mi lesz a párommal


2019. dec. 7. 21:42
 1/10 A kérdező kommentje:
Sajnos azt veszem észre hogy a munkahelyén is és otthon is kihasználják a páromat mert mindenre igent mond és mindent megcsinál és ezáltal kihasználják otthon is meg a melóhelyen is sajnos már a találkozásunk rovására is megy sokszor az hogy ennyit dolgozik A melóhelyen is meg otthon is sokat dolgozik és kb mindent megcsinál amit a főnöke meg az anyukájáék mondanak neki
2019. dec. 7. 21:44
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

úgy kezded, mintha a párod jólléte, egészsége lenne a fontos számodra, aztán kiderül a vége felé, hogy valójában az a probléma, hogy emiatt nincs veled eleget.


"Mit tudnék tenni annak érdekében hogy többet tudjunk találkozni tényleg velem akarjon lenni és ne az legyen hogy egyfolytában csak dolgozik"



lol

2019. dec. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazából mind a kettő nagyon fontos a párom egészsége is meg az hogy többet tudjunk találkozni hogy szorosabb legyen a kapcsolatunk Tehát mindkettő egyformán fontos
2019. dec. 7. 21:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szomszéd utcában laknál problémád nem lenne, a 75km viszont nagy akadály!
2019. dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

váltson munkahelyet, és költözzetek össze.


ha nem megy, akkor így jártatok. vagy kibekkelitek, vagy szétmentek. nem kell túlbonyolítani

2019. dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mitől lennétek ti egy pár.

Néha összejártok kicsit meg dumcsiztok messengeren.

Láthatóan semmi jövővel kapcsolatos terv sincs amit említeni tudnál.

2019. dec. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De szeretjük egymást és heti 1szer talizunk csak néha van hogy kimarad mert sok a munkája és otthon is az anyukájáéknak kell segítenie. de közben meg aggodom miatta mert látástól vakulásig dolgozik és keveset alszik meg dohányzik és visszeresek a lábai sajnos igen így 25 évesen.
2019. dec. 7. 22:18
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

En sem latom mitöl lennetek egy pàr.

Van közös barmi? Pl festetek együtt, nyirtatok füvet együtt, föztök együtt, gyüjtötök együtt lakhatasra, csinaltok együtt bàrmit is a lébecolason es szexen kivül?

Ez tenyleg csak összejàrogatàsnak tünik a leirtakbol.

2019. dec. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ekeke ***** válasza:

Ha még nem ismerted fel, hogy ez nem egy párkapcsolat, akkor most szólok!!!!

A férfinak a sarkára kell állni, és becserkészni a nőt, együttélésre alkalmas állapotot előállítani. Tervezni, megbeszélni, együtt örülni, egymást az energiáitokkal segíteni.

Ez egy kölcsönös b#szk#dás mert különben "mileszegyedül", óvodás szint. Hagyjátok a fenébe, búcsúzzatok el barátsággal.

2019. dec. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani... Viszont ez ebben a formában szerintem úgy fest, hogy ő mikor úri kedve úgy diktálja, nagy kegyesen útba ejt téged.Jól érzitek magatokat, aztán helló. Ez nem kapcsolat, és mivel ő így áll hozzá, nem is lesz az.
2019. dec. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!