Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezekszerint mégis anyagias az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekszerint mégis anyagias az új párom?

Figyelt kérdés
A párommal 2 hete vagyunk együtt. Azt mondta először, hogy nem fontosak neki az anyagiak. Azért volt nálam ez sokáig kérdőjel, mert a közös baráti társaságunkból jöttek olyan hírek, hogy előttem csak azért volt 2 nővel, mert azok anyagilag igencsak jól álltak. Én full átlag vagyok ilyen szempontból. Szóval ezt tisztáztuk... De mégis azt látom, hogy rendszeresen csillog a szeme drága cuccokra. Most pedig az egyik unokahúga kirakta Insta sztoriba az ajándékot, amit a gazdag pasijától kapott. Egy 30 milliós autó... És a párom egyből írt neki meg mutogatta végig mindenkinek büszkén, pedig amúgy nem is szoktak beszélni. Nekem ez azért fontos, mert így félek komolyabban belemenni a dologba, mert mi van, ha jön újra egy pénzesebb nő... Szerintetek?
2019. dec. 7. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Inkább ismerkedj meg az unokahuggal, hátha van egy facer, gazdag ismerőse, és akkor dobod a mostani pasid 😁😁😁
2019. dec. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj, egy 30 milliós kocsiért pasival is elmennék!
2019. dec. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Az biztos, hogy nem a szeretet neki a valodi èrték az életben.de a legrosszabb ha kapcsolatokban keresi az üzletet. Azaz nem karrierre poziciokra törekszik hanem hasonlo vehemens pénzéhes nöre.

Az ilyenek sajnos kb csak nagypapa korukban szoktak csak rajönni par vàlàs utan, es öregen a korhazban, hogy tévedèsben éltek végig.


Valahol ez a tévrendszer még kisgyermekkorban alakul ki. Ahol pl jàtekkal, pénzzel motivalnak a szülök, meg üzletszerüen nevelnek pl ha kitakaritod a szobàd akkor kaphatod meg az akàrmit, vagy mehetsz el valahova meg ilyenek.kialakul vmi tévhit hogy pl nem öröm a csalàdi nyàrsalàs együtt, hanem a pénz/jàték az öröm.

Gondolom az adni örömére meg végképp nincs tanitva. Amikor szegény kisgyermeknek ad àt jàtékot vagy a nagyinak viràgot.


Nem az csupan a félö vele, hogy pénzesre lecserél, hanem eleve lehet meg sem lehet vele élni a szeretetet szerelmet, mert neki lehet az nem érték. Hogy teszem azt együtt nevettek, föztök, stb. Ez neki csak amolyan idötöltes talàn. Màr annak aki egy 30 millios kocsitol is nagyobb làzba kerül, mint a nöjétöl.

Erröl jut eszembe. Nekem volt is az elsö komoly baratomnal aki rally versenyeken indult, turboztàk a kocsikat allandoan hogy szabalyosan a kocsijara kellett feltekeny lennem. Komoly ugy ereztem jobban imadja mint engem, hogy az èlete része, vele több idöt tölt, hozzà rohan etc. Nagyon nehezen békültem ki az egesszel mire eljutottam oda hogy ha öt szeretem akkor a kocsijat vele együtt szerettem, es lett is olyan fenykep amikor a kocsihoz "bujok" a motorhazra hajtottam a fejem kezen széttàrva, mintha "àtölelném". Kibekültem a vetélytàrssal :D


Igazabol te làtod majd azt hogy neki mennyit jelentesz. Es téged értékel e. Hogy el tudod e fogadni igy öt ezzel. Vagy ez kevés lesz.

2019. dec. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem inkabb az a gaz, hogy ezzel kapcsolatban az a legnagyobb felelmed, hogy jon ujra egy penzesebb nő...Tenyleg akkor veszteseg lenne,elvesztenel egy olyan padit, aki nem not valaszt, hanem penztarcat?

En inkabb attol tartanek a helyedben, hogy teged is jol lehuz anyagilag.

2019. dec. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
30 milliós kocsiért bárkinek odaadnám a nőmet, örökre ! :D
2019. dec. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Csak nem Kalman Szilvi az unokatesoja?
2019. dec. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Menekülni kell ilyen fazontól. Ha mélyebbre menne a kapcsolat köztetek még azt is el tudom képzelni hogy te dolgozol majd neki, ő meg veri otthon a brokit. És mivel érzelmileg fog zsarolni még mellette is maradsz.
2019. dec. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Attól nem félek, hogy nekem kell eltartanom, mentőtiszt és él-hal a hivatásáért.
2019. dec. 8. 11:48
 9/11 anonim ***** válasza:
2 hét után komoly kételyeid vannak vele kapcsolatban és szorongsz. Ez csak rosszabb lesz. Én szakítanék.
2019. dec. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dobd ki.
2019. dec. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!