Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ijedt meg? Mi történt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ijedt meg? Mi történt? A többi lent?

Figyelt kérdés
37 éves férfiés egy 31 éves nő. A férfi nagyon helyes, nagyon jó munkahely, tökéletes anyagi háttér. A nő nagyon csinos, volt egy félre siklott házassága, amiből született egy kisfia, aki 6 éves. A nőnek is jól fizető munkahelye, kiegyensúlyozott élete van. Elkezdtek ismerkedni, szimpatikusak egymásnak, egy hullámhosszon vannak, tökéletesen sikerült az első szex. Egyszer a férfi úgy dönt egy darabig ne érjenek egymáshoz, mert szeretné megvárni amíg szerelmes lesz a nőbe. És nem akarja, hogy a nő félre értelmezze a simogatást, vagy ha mégsem lesz szerelmes a nőbe, akkor a nő ne érezze úgy hogy kihasználta. A nő nem érti és ő is megijed. Talán attól, hogy elveszíti a férfit, vagy talán attól hogy mi lesz ha még sem jön össze. Közben a férfi meghívja külföldre nyaralni. A nő tanácstalan, ne érti igazából mi folyik itt. Tud valaki valami értelemes választ erre? 31/L
2010. júl. 19. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem értem:S.

Hiszen minden jól ment az elején, egy hullámhosszon voltatok, megtörtén "az" is, és jó volt.

Neki van gyereke? Mert lehet, hogy megijedt attól, hogy most egyszerre a pótapukája lesz egy 6 éves gyereknek.

2010. júl. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet nem szeretne csalódást okozni Neked, és önmagának, ha nem jön össze mégsem a dolog akkor ne törjön meg. 37 évesen már talán óvatosabban áll hozzá az ismerkedéshez. Azzal, hogy meghívott nyaralni szerintem az ismerkedést folytatná kötöttebb helyzetben.


Elnézést ha nem Te vagy a 31 éves nő, akkor értelmezd arra akire gondolsz!

2010. júl. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő. Neki nem volt családja és nincsen gyermeke. Két éve egyedül él. Azóta csak pár futó kalandja volt...

Én is félek, de ráerőltetni nem szeretném magam. De mégis valahogy segíteni szeretnék neki.

2010. júl. 19. 21:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez olyan értelmetlen... ne érj hozzá, mert még nem szerelmes beléd? És nehogy neked legyen rossz ha nem is fog? Hova ez a hatalmas óvatosság? Igy nem lehet szerelembe esni! Vagy jó lesz egy kapcsolat vagy a végén fájni fog! Nem lehet elkerülni, hogy ne fájjon csak ha ugye nem lesz kapcsolat! És akkor mi is van? Csak toporgunk egy helybe! A kockázatot vállalni kell, annélkül nem haladunk előre!

Talán ezt próbáld elmondani neki és ha nem hát nem! Ne várd, hogy valami jobb legyen ha még soha nem is volt az!

2010. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Legegyszerűbb volna tisztázni a dolgot, hogy vállalnád a "kockázatot" ha tényleg így van.

Mert így nem hiszem, hogy tényleg szerelmes lesz, ha távolságot tart. Kihasználást meg csak most gondolnád nem? Hogy megvolt a sex, és most távolodik el...

Lehet, csak rájött, hogy ez már komoly kapcsolattá alakulhat.

2010. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazából ezzel a szexes dologgal is várni akart. Komolyan. Még én éreztem erkölcstelennek magam, mert olyan szituáció adódott, hogy megtörténhetett volna. És akkor nem is történt meg a szex, csak a következő alkalommal, mert annyira kívántuk egymást. De ő szíve szerint várt volna. Mert szerette volna érzelmekkel együtt csinálni. (hihetetlen, de van ilyen). A kihasználást arra értettem, hogyha lenne testi érintkezés és mégsem lesz szerelmes belém, akkor én ne érezzem úgy hogy kihasznált.

De valószínűleg vállaom a kockázatot.... csak nem értem miért hív el nyarlani, mibe reménykedik?! Talán ott majd belém zúg??!!

Köszi, hogy írtatok.

2010. júl. 20. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!