Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy egyeztessük össze gyermek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy egyeztessük össze gyermekeinket-új párkapcsolatunkkal? Tanácsra lenne szükségem. Mi a helyes? Legyek inkább egyedül? Egy picit bánt, szerettem volna vele illetve velük lenni.

Figyelt kérdés
Nyilván a gyerekek, és az érzelmi világunk a legfontosabb, azonban 2 hónapja van valaki az életemben, a gyerekek (mert én vagyok az új partner, egy hölgy személyében) is ismernek és láthatóan nagyon kedvelnek mindketten (12 éves kisfiú és 8 éves kislány). A társam, és számomra is nagyon fontos az biztonság érzetük, de az ünnepek közeledtével, szeretnénk együtt lenni. Sokáig elleneztem, de úgy alakult az én családom nem tudja az ünnepeket itthon tölteni, így mivel egyedül lennék, megerősödött bennem a vágy, az iránt hogy a párommal szeretnék lenni, így nyilván majd a gyermekeivel is, azonban, valószínűleg a volt felesége unszolására, már nem igen szeretné, azt mondja együtt lehetünk de nem aludhatok ott a gyerekek miatt, maximum a kislánnyal aludhatok, vele nem, mert sérülne a kisebbik gyermek. Én nagyon megértő vagyok, és igyekszem is az maradni, nem fogok felháborodni ha úgy hozza a sors hogy végül teljesen egyedül maradjak az ünnepekre, bár nagyon úgy néz ki, így lesz, csak bánt egy picit. Mi a helyes ez esetben ? Rossz lenne teljesen egyedül az ünnepek alatt.

2019. dec. 10. 11:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudsz tenni, hogy ezt elmondod a párodnak. Utána már csak rajta áll, hogy tesz- e érted is valamit vagy csak addig ekkora a szerelem, amíg neki kényelmes. Az látszik, hogy ez a dolog nem rajtad fog múlni, de ketten kellettek egy jó kapcsolathoz.
2019. dec. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki, de erőltetni és megsajnáltatni nem akarom magam, inkább leszek egyedül. Nehéz lesz, érzem előre, de túl élelem.
2019. dec. 10. 12:46
 13/16 anonim ***** válasza:
52%
Már most mártírkodsz.
2019. dec. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%
Ha már 2 hónap után problémák vannak, és sajnáltatod magad, hogy neked milyen rossz, akkor ez a kapcsolat nem fog működni. Ha esetleg később összeköltöztök, állandó konfliktusok lesznek a gyerekek miatt.
2019. dec. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező, szerintem ne akaszkodj rá erre a pasira. Találsz különbet is.
2019. dec. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem a gyerekekkel van a probléma, az apjukkal.

Elvált apaként ismerem a helyzetet.

Az exfeledég dönthet arról, hogy elengedi-e a gyereket, de, hogy ki hol aludjon arról még NEM!

Ha a párod ilyen zejbetök, akkor még játékból aludjatok úgy, hogy fiúk lányok, legközelebbre előrevetítve, hogy akkor gyerekek-felnőttek beosztás lesz.

Semmi bajt nem okozott a 8 éves fiamnak, hogy más nővel éltem.

2019. dec. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!