Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit segít/segített be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit segít/segített be a férjetek a gyermeknevelésben?

Figyelt kérdés
Elégedettek vagytok/voltatok vele?
2019. dec. 12. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk még nincs gyerekünk, de apám anyámat teljesen magára hagyta. Munka címszó alatt dirigált az alkalmazottainak, aztán hátrab...ta magát a fotelben és tv-t nézett. Anyámmal van az összes gyerekkori emlékem kb, hozzá tudok csak kötődni is komolyabban, hiába nem ártott nekem apám soha. Nem volt az életem része, hozta haza a pénz egy részét meg kritizálta anyámat, szerencsétlen meg nem hagyta ott még időben, csak mikor már felnőttem. Nagyjából ennyi volt az összes teljesítménye meg anyám hibáztatása, ha nem voltam 5-ös tanuló, csak 4-es...
2019. dec. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Rég baj, ha "segít". Ugyanúgy az ő gyereke is.
2019. dec. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nalunk nem az o gyerekei, de maximalisan reszt vesz a nevelesukben (5eve, tehat nem a kezdeti lelkesedes), reggel o dobja el oket suliba, este altalaban o jatszik veluk, amig a vacsorat osszedobom. Hetvegen neha elviszi oket korizni, falat maszni es rengeteg kozos programunk van, amit szemmel lathatoan elvez, tarsasozunk, kartyazunk, hazikat o ellenorzi, szuloire is elmegy, nagybetus APA. Pontosan tudja h mennyire fontos a szuloi minta es h nagy valoszinuseggel olyan ferfit fognak valasztani ferjul, amilyet otthon latnak es aszerint foglalkozik veluk.
2019. dec. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére több eszem volt annál, hogy gyereket szüljek. Így nem fog kihasználni SOHA senki! Viszont pasimnak vannak gyerekei, én mindig besegítettem neki, ami sokkal jobb szitu, mintha én lennék kiszolgáltatva a saját purdéimmal.
2019. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk még pici babánk van, de sokat segít. Elégedett vagyok abszolút. Persze jobb lenne, ha többet lenne itthon, de mivel érthetően neki dolgoznia kell, hát ez van. Számomra a legjobb érzés, amikor hazaér és rögtön érdeklődik, ránéz, hogy mit csinál, megkérdezi milyen napunk volt és végighallgat. Aztán az övé a lányunk fürdésig, abban a 2 órában én azt csinálok amit csak akarok (vagy amit kell :D). Fürdetni is ő szokott, de annál fél szemmel már azért ott vagyok. Szerintem ő kevésnek érzi azt a napi 2-2,5 órát, amit aktívan együtt tudnak tölteni, ezért szívesen ki is használ minden időt. Számomra ez baromi jó érzés, örülök neki. Emellett pedig nagy segítség.
2019. dec. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!