Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Hogy vannak dolgok, amik elterelik a figyelmet a problémákról egy kapcsolatban, pl a mindennapi feladatok, vagy egy-két jó dolog, egy ünnep, egy utazás, és közben azért fel-feljön, hogy mennyire nem oké minden. Hogy csak elvagyunk, amíg ezek a dolgok elterelik a figyelmet, de valójában nincs bizalom, vagy igazi kötődés. Megértés. Őszinte beszélgetések. Tehát alapjaiban vannak problémák a kapcsolattal.

És ezáltal olyan kettős érzés van az emberben, boldog pillanatokban sem 100%os a boldogság és sejteni lehet, hogy nem fog működni hosszútávon a dolog.

És rohadt nehéz döntést hozni, hogy mi legyen...



2019. dec. 13. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez ilyen sajnos. Ahol az alapokkal van baj, ott is vannak klassz napok, amik elterelik a figyelmet és épp jól is érzitek magatokat a helyzetben. Ha ilyenek nem lennének, nem is lennétek együtt.
2019. dec. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De hogy lehet így kilépni?
2019. dec. 17. 12:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Ameddig látod az esélyt a változásra, és ér neked annyit a párod, addig próbáljátok egy mélyebb szintre vinni az érzelmi kötődést.

Ha nem látod ezt, akkor szerintem lépj ki belőle. Bár karácsony előtt nem biztos, hogy a legszebb dolog lenne...hasonló dilemmában vagyok amúgy én is.

Mert az a baj, ha az a másik tényleg cuki, meg imádnivaló, nem dobod ki csak úgy. De ha nem látod a távlataitokat, előbb-utóbb úgyis döntened kell...

2019. dec. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Valóban nem lenne túl sportszerű karácsony előtt meghozni a döntést, amennyiben úgy érzed, nincs értelme a folytatásnak.

De némi klassz időtöltés kedvéért valóban nincs sok értelme benne maradni valamiben, ahol inog az alap és csak elvagytok. Gondolom fiatalok is vagytok, nincs gyerek, közös hitel stb. ami "egybe" szokta tartani az amúgy erősen langyos és/vagy működésképtelen kapcsolatokat.

Nincs időhöz kötve, lehet rajta lamentálni korlátlan ideig. Aztán egyszer majd hozol egy döntést.

2019. dec. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk fiatalok, 35+, közös gyerek nincs, ház, hitel van.

Voltunk terápián, ott is azt mondták, nem érdemes folytatni. Nincsenek meg az alapok. Nem tudnak segíteni.

Épp most lenne kész a ház. Lassan költöznenk. Nagyon nehéz. :(

2019. dec. 17. 13:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Aha... ez persze más helyzet.

Mióta tart ez a helyzet? Vagy mindig is így volt? Mit jelent, hogy nincsenek meg az alapok...?

2019. dec. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mindig is így volt, lassan 2 éve. Túl gyorsan ugrottunk bele, ő sürgetett. Nem is ismertük meg egymást. Mint embert. Nem alakult ki bizalom, kötődés.

És most nincs mire támaszkodni, alapozni. A pszichológusok szerint sem.

2019. dec. 17. 13:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez esetben sajnos tényleg nincs mire várni. A hitel biztosan nem indokolja, hogy együtt maradjatok.

A kedvesed amúgy mit gondol erről a témáról?

2019. dec. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, én is így vagyok, jól megfogalmaztad😞 22L
2019. dec. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!