Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennének a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennének a helyemben? Tönkrement az életem, fogalmam sincs mit csináljak.

Figyelt kérdés

Feltűnt, hogy a párom állandóan a telefonját nyomkodja és máshogy viselkedik velem. Kérdeztem tőle, hogy mi van, és szinte letámadott.

Aztán kiderült, hogy más lánynak írogatott, képeket küldözgetett a farkáról. A lány küldött át mindent, nem én kutattam. Fűzte a csajt, meg olyanokat írt neki, hogy fogjuk rá, hogy a barátnője vagyok, csak azért van velem, mert soha senkinek nem kellett igazán, hiányzik már neki egy igazi dugás, mindjárt keres valakit, akit megdughat.

Az a legszebb az egészben, hogy terhes vagyok és ő akarta ezt a gyereket. Én el akartam vetetni az elején, de mondta, hogy tartsuk meg, ő nagyon szeretné. Tudom, felelőtlen voltam, de álmomban nem gondoltam volna, hogy elsőre összejön, pláne, hogy a nőgyógyászom azt mondta, ha lesz is gyerekem csak rásegítéssel.

Végül belementem, hogy megtartsuk.

Mikor kibukott a dolog, már rég terhes voltam. Teljesen összetörtem. Első gondolatom az volt, hogy ezt a gyereket én most azonnal elvetetem. A párom sírva könyörgött, hogy ne csináljak semmit, a gyerek nem tehet semmiről, ne őt büntessem, mert ő egy f'sz volt, különben sem csalt meg, nem is gondolta komolyan amit írt a lánynak, a képeket azért küldte, mert pozitív megerősítésre vágyott. Kérte, hogy adjak még egy utolsó esélyt, vagy ha nem akarom a babát, akkor szüljem meg és hagyjam itt neki. Még az anyjának is bevallotta, hogy mit csinált. Sajnos a babát akkor már elvetetni nem lehetett, még Bécsben sem.

Látszik rajta, hogy a babát tényleg akarja, örül neki, várja, mondogatja, hogy majd miket csinál vele, miket vesz neki, mutogatta az ultrahang képet az ismerőseinek. A munkatársai is mondták, hogy látszik, hogy milyen büszke.Soha többet nem tudok megbízni benne, de egyedül nem tudom, hogy képes leszek e felnevelni ezt a gyereket. Amíg nem jött ez az egész, már kezdtem beleélni magam, de most meglátom az ultrahangon és nem érzek semmit. Ha megmozdul bennem a frász kerülget. :( Rettenetesen félek, hogy szar anya leszek, anyám is az volt, soha nem szeretett, nem is tartjuk a kapcsolatot, és én nem akarok olyan lenni, mint ő. Nem akarok lemondani róla és itthagyni neki, mert milyen ember lennék már akkor. Apukám is csak egyet kért tőlem, hogy soha ne legyek olyan anya, mint anyám volt.

Úgy érzem tönkrement az életem. Folyton csak az jár a fejemben, hogy lett volna egy másik férfi, aki tényleg akart engem, aki sokkal komolyabb, mint a párom és már többször figyelmeztetett, hogy a párom egy f'sz, de nem hittem neki. Nem voltam elég bátor ahhoz, hogy lépjek, pedig vele boldog lehettem volna. És most itt vagyok egy szar kapcsolatban, terhesen, és fogalmam sincs mit csináljak. Egy gyerekkel soha nem fogok kelleni senkinek, de nem vagyok hülye, tudom, hogy előbb utóbb megcsal a párom.



2019. dec. 14. 00:06
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
40%

Egy szülő soha, semmilyen körülmények között nem mond le a gyerekéről. Egy rendes embernek ez eszébe sem jut. Főleg nem egy névtelen idegen tanácsára.

Sok nő nevel egyedül gyereket, neked is sikerülni fog. Arról nem is beszélve, hogy rengeteg normális férfi van. Lehet ez nem tökéletes, de nem is ő az egyetlen, akivel lehetsz.

2019. dec. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
41%
Egy normalis szulo lemondd a gyerekerol HA csakis akkor HAA ilyen nyonorusagos elete lenne a gyereknek..akkor.. Dehat sokan vannak hatranyos helyzetu gyerekek link apuval es a 16.neveloapuval ..lesz meg 1.
2019. dec. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
39%

Soha ne add a gyereked senkinek se az apjának se a burmai szultánnak. Ha odaadod egy életen át bánni fogod hogy olyan lettél mint anyád es a szíved fog megszakadni valahányszor meglátsz egy kisgyereket.

Az anyai érzés hiányától ne félj, legkésőbb szülés utàn pár hónappal jönni fog. Minden nőbe kódolva van.

Boldog lehetsz bárkivel, ha valki szeret akkor nem számít hogy gyereked van.

A páromnak 2 lánya van, imádom őket, mintha az enyémek lennének. Jobban szeretnek mint az apjukat.

Most még borúsan látod, de hidd el, kialakul idővel. Csak maradj nyugodt és vigyázz a picire.

2019. dec. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
62%

"

Soha ne add a gyereked senkinek se az apjának se a burmai szultánnak. Ha odaadod egy életen át bánni fogod hogy olyan lettél mint anyád es a szíved fog megszakadni valahányszor meglátsz egy kisgyereket.


Az anyai érzés hiányától ne félj, legkésőbb szülés utàn pár hónappal jönni fog. Minden nőbe kódolva van."


Ez tobb sebbol verzik. Kerdezo igy leirom neked. Jo neveloszuloknek add legalabb nem lesz hatranyos helyzetu meglesz mindene + apuka NEM zaklat titeket. Vagy szuldd csak a szuloi hazba.

Nincs minden nobe kodolva A KERDEZO ANYJABOL SE JOTTEK ELO szules utan XX evvel sem az "anyai osztonok" szoval qrvara NINCS kodolva. Nem allatok vagyunk. Ha kodolva lenne a kerdezot nem hagyta volna ott az anyja. De meg mindig jobbat tett vele mintha egy idiota nevelte volna fel! Kerdezo nem vagy idiota. Bizonyara a legjobbat akarod a gyereknek akitol irtozol ha megmozdul benned es alig varod h apuka a kuszobodet tapossa miutan 10x felre kfelt! Bizonyara igy lesz a legjobb. :))

2019. dec. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
49%

15

Attól hogy teged utáltak a szüleid nem biztos hogy minden szülő ilyen. Nem értem mi ez a "dobd el a gyereked" lobbi.

Hogy veled nagy bajok vannak lelkileg az biztos.

2019. dec. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
67%
16os en a 15os vagyok. Es szereto csaladban nottem fel. Egeszseges parkapcsolatom van! :) Es kaptam minden oldalrol szeretetet eleget sot talan picit tul sokat :). Imadom oket es ok is engem. Meg anyam nem szult oda nagyszuleimhez! Azert gondolkozz el.. qrva mas helyzet a kerdezoe. Miert lennek en rossz helyzetben. Igy gondolom az o helyeben ezt kellene tenni. Kulonben sose mondanek le a gyerekrol. Vagy VAN AZ AZ OPCIO h elmesz a gyerekkel ugy h az apja sose lassa!!!!
2019. dec. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
A babát nem fogom örökbe adni. Nem azért szenvedek meg a rosszullétekkel, a szüléssel, nem azért fizettem a drága vizsgálatokat, hogy utána másnak adjam.
2019. dec. 14. 02:00
 18/34 Rockarc ***** válasza:
100%

Kerdezo. Volt cirka egy evvel ezelott egy nagyon hasonlo sztori, talan a gazdaja is itt van. A baratja lelepett amikor 4 honapos terhes volt. Otthagyta. Talalt maganak mast. Nyilvan rengetegen elfordulnak, amikor meglatnak a kisgyerekkel, de neked nem is kell rajuk koncentralnod.


Koltozz kulon, kerd a gyerektartast, es neveld fel ugy a gyereket, ahogy anyad sosem tette. Felnottkent az is egy feladat, hogy megprobald azokat a rossz semakat, amiket kaptal fiatalon kijavitani, jobba tenni a sajat boldogulasod erdekeben. Felnott ember vagy, lepd at az arnyekod, hozd meg a sajat donteseid. Te leszel a legjobb anyja a gyereknek, keres nelkul is szeret, szamit rad es ragaszkodni fog hozzad.


43F

2019. dec. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Minden elvált nő gyereke hátrányos helyzetű? Minden elvált nő soron dolgozik? (amivel nem értem mi bajod egyébként) Minden elvált nő a szüleihez szül még kettőt???

Ha te annyira marha nagy szeretetben nőttél fel, hogy lehetsz ennyire rosszindulatú és keserű?

Kérdező! A gyerek már van. Menj vissza apukádhoz, hagyd ott az apját. Gondolom dolgozol vagy dolgoztál, gyerek mellett is lehet. Építsd az életed kedved-tudásod-lehetőséged szerint. Idővel lesz párod, a gyerek nem akadály. Most lesz kemény 3 éved de aztán könnyebb lesz.

Ezzel a férfivel szakíts. Ne dőlj be neki. Nem fog változni, csak figyelmesebb lesz, hogy ne bukjon le.

2019. dec. 14. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:
100%

Szia!

itt senki nem dönthet a sorsodrol,,, ne hallgass senkire, csak magadra!Nyugodj meg,érezni és tudni fogod hogy mit tegyél!

A gyerekedről meg Soha ne mondj le!!!

Kitartás! 🙏

2019. dec. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!